Все категории
Добавить товар

Черная галстук бабочка с фотоапаратом

350 грн
Описание

Колись краватка-метелик був символом знаті, аристократії та вишуканості… Сьогодні, майже нічого не змінилося лише змінилася мода та її тенденції, додалося декілька нових стилів, метелик став аксесуаром як для чоловіков так і для жінок та видозмінилася форма самого метелика – вона стала спрощеною та вже у готовому варіанті на стрічці.
Якщо раніше краватка-метелик був елементом виключно формального стилю, то сьогодні він просочився і у повсякденну моду. Деякі модельєри пропонують поєднувати метелики не лише із сорочками, але із футболками, джемперами, твідовими піджаками, світшотами, джинсами, короткими шкіряними куртками чи із хутра...
Вибір Ваш - підкреслена класика чи богемна недбалість.

NZEE пропонує вишитиі метелики із традиційною українською вишивкою не з традиційно українськими кольорами. Наші вишиті метелики створені вручну та із натуральних метеріалів. Ми раді запропонувати вам широкий асортимент креативних та яскравих аксесуарів.

+ Розмір вишитого метелика 10.5х6см;
+ Об"єм регулюється за допомогою зафіксованої застібки, щоб його могли носити як дорослі так і діти, максимальний об"єм 50см.

Вишитий метелик вже сформований і зшитий, його не потрібно самостійно зав"язувати.

Ми наполегливо рекомендуємо не боятися експериментувати зі своїм стилем і ввести у гардероб цей яскравий та стильний аксесуар – вишитий метелик.
Дополнительные характеристики:
Цвет : Черный
Материал : Хлопок
Узоры и принты: Другое
Цвет: Белый
Вид изделия: Бабочка на шею
Тип галстука: Классический

Состояние: Новое
Цвет:
  • Белый
  • Чёрный
Размер:
  • Onesize

Похожие товары