Все категории
Добавить товар

Перстень з великою перлиною - кільце з дерева з натуральними перлами - світлим - темнішим

6300 грн
Описание

Перстень із запатентованою формою, яка дозволяє носити комфортно такого виду прикраси. Перлини натуральні діаметром приблизно 7-8 мм. За кольорами перлини є різні, тож, обирайте бажані при замовленні. Інкрустовані за всіма ювелірними правилами, не відпадає)

За бажанням колір дерева може бути НЕ контрастним, з майже непримітними тонами коричневого темного, якщо обираєте варіант "морений". Він буде глибокого шоколадного кольору. Тонування у чорний виділяє волокна, структуру дерева, колір стає більш контрастним. Це ви бачите на фото. Обидва варіанти є на фото.

В основі дуб. Перстень просочений захисною олією та воском для захисту від вологи. З замовленням додається маленький флакон з маслом для догляду за прикрасою. Має легкий аромат ефірних олій, цілком природний.

Не забувайте вказувати розмір пальця в коментарі до замовлення. Саме пальця, а не перстеника, який начебто вам підходить за розміром. На розмір впливає дизайн перстня, тож потрібен саме номінальний розмір пальця. Його можна дізнатися у будь-якій ювелірний крамниці. Ще раз наголошую. Саме пальця розмір, а не перстня. Замірювати ниткою, лінійкою, стрічкою паперу, штангенциркулем - не можна, бо це призводить до неточностей. Саме під ваш розмір пальця я роблю перстень, та він не буде мати такий самий розмір, бо має ширину, яка впливає. Я знаю всі особливості роботи, тож треба довіритися мені, або не замовляти зовсім, якщо ви вважаєте, що розмір перстня та пальця має співпадати. Це можливо тільки в тоненьких прикрасах, які за шириною не більше 5 мм. Будь ласка, уважно прочитайте цей абзац, та зробіть заміри в ювелірній крамниці, ви маєте на це право.

Прикрасу ви отримаєте у подарунковому пакуванні
Зверніть увагу, що кожного разу прикраса буде несхожа на попередню, матиме невеличку різницю. Це і є принцип ручної роботи - дерево має свої особливості

Пересилка відбувається тільки Новою Поштою. Прикраси не повертаються, бо виготовляються на замовлення індивідуально за вашим розміром. Накладеного платежу нема. Але і хвилюватися нема потреби, бо ввімкнена послуга "Покупка без ризику"
Дополнительные характеристики:
Цвет : Черный
Камни / вставки : Жемчуг
Материал : Дерево

Товар под заказ

Состояние: Новое
Цвет:
  • Серебристый
  • Чёрный

Похожие товары