Все категории
Добавить товар
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Похожие товары

Ед блю, ad blue, розчин сечовини (1л)

30 грн
Описание

Виробник: Інший виробник
Тип: Очисники
Призначення: Під капотом

Ad blue - це 32,5% розчин сечовини в демінералізованій воді, що застосовується як додаткова робоча рідина в каталізаторах дизельних двигунів, із застосуванням технології селективного каталітичного відновлення (SCR). Варто зазначити, що Ед блю не є додотком до палива, це окрема рідина для систем очищення відпрацьованих газів.

Рідина Ед блю безапечна для навколишнього середовища. Для людини вона нешкідлива та нетоксична, але все ж існують деякі обмеження. При роботі з рідиною слід використовувати гумові рукавички та спецодяг. Тривалий контакт препарату зі шкірою може викликати почервоніння. При потраплянні препарату на шкіру або в очі його потрібно змити великою кількістю води. У разі потрапляння препарату в шлунково-кишковий тракт потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Препарат має легкий запах аміаку, тому не слід його вдихати.

Так само слід уникати потрапляння препарату в дренаж, в разі витечкі продукту в дренаж слід оповістити відповідні служби. Витік продукт може бути абсорбований землею, піском або тирсою, які в подальшому можуть бути використані як добрива. Щоб уникнути кристалізації або гідролізу в розчині рекомендується зберігання препарату в сухому прохолодному приміщенні і при дотриманні температурного режиму від -5 ° С до + 30 ° С.

Продукція може зберігатися в контейнерах або резервуарах відповідного обсягу. Ємності повинні бути герметично закриті і захищені від прямого сонячного світла. Для збереження використовуються ємності із пластику, що відповідає нормам ISO 22241-1 / -2 / -3. При повторному використанні ємності повинні бути очищені і вимиті деміралізірованной водою. Слід враховувати, що контакт з металом викликає його окислення, за винятком металів, стійких до корозії.

Компанія Біг Вош являється імпортером Ед Блю і підтримує складські залишки.

Виробництво - Польща

Состояние: Новое
Цвет:
  • Разноцветный
Продавец
user898840
user898840
Одесса
Была