Все категории
Добавить товар
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Рекуператор climtec рд 100 стандарт білий

6100 грн
Описание

Виробник: Climtec

Кілька примірників у наявності

Рекуператор CLIMTEC РД 100 Стандарт

Принцип роботи рекуператора
Рекуператор Climtec виводить з приміщення відпрацьоване повітря, зберігаючи тепло взимку або прохолоду в спеку, одночасно наповнюючи його свіжим з вулиці.
Потоки повітря при цьому не змішуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника. Завдяки цьому відбувається передача температури від витяжного повітря до припливному (рекуперація). За рахунок цього забезпечується енергоефективність рекуперації до 93%.
Алюмінієвий теплообмінник, що не окислюється, працює в широкому температурному діапазоні, а оксидна плівка запобігає окисленню і в свою чергу появі цвілі. конструкція теплообмінника передбачає велику площу теплообміну.
При необхідності повітряні потоки можна повністю перекрити. Клапан перекриття потоків перешкоджає задування вітру, протягів і шуму. Також він виключає можливість промерзання рекуператора при екстремально низькій температурі.
Чому саме рекуператор CLIMTEC РД 100 Стандарт
Системи децентралізованої вентиляції набагато вигідніше по порівняно з централізованими. Пов’язано це з більш компактними розмірами, простотою монтажу та обслуговування.
Квартири та приватні будинки, школи і дитячі сади, спортзали, офіси і виробничі приміщення – рекуператори можна встановлювати практично скрізь без необхідності проектування складних вентиляційних систем.
Рекуператори Climtec рекомендується встановлювати у верхній частині стіни, що межує з вулицею. При цьому оптимальна відстань від стелі рекомендується близько 30 см: саме там рекуператори можуть макисмально ефективно здійснювати вентиляцію.
Рекуператори Climtec пройшли випробування часом і отримали високу оцінку якості від клієнтів, які вже використовують децентралізовані системи вентиляції торгової марки.

Головні завдання з якими успішно справляються рекуператори Climtec:
ВЕНТИЛЯЦІЯ – захист від пилу і сторонніх запахів.
ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я – захист від цвілі і її попередження.
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – економія грошей при вентиляції.

Рекуператори Climtec можна використовувати:
Для приватного користування: приватний будинок; квартира; дача; гараж; підвал.
ДЕРЖАВНІ І МУНІЦИПАЛЬНІ УСТАНОВИ: дитячі садки; школи; коледжі; інститути; басейни; спорткомплекси; театри; музеї; виставкові комплекси; спортзали; фітнес-клуби.

КОМЕРЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ: офіси; виробничі підприємства; магазини, супермаркети, ТРК, ТРЦ Ресторани, кафе, їдальні Лазні, сауни, SPA, Салоникрасоти, перукарні і т.п.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Бренд Climtec
Приплив, м³ 40
Витяжка, м³ 40
Рівень шуму, дБ 22-32
ККД, % 93
Споживання енергії, Вт/год 3-6
Довжина робочого модуля, мм 360-600
Діаметр, мм 100
Система управління Пульт Д/К
Діаметр монтажного отвору, мм 112
Особливість Автоматичний клапан перекриття потоків / Теплообмінник алюмінієвий діаметрально пластинчастий
Рекомендована площа, м² 15
Електроживлення, В 220
Гарантія, міс 24
Колір Білий
Особливості та функції Компактний рекуператор, Побутові
Тип монтажу Настінний.

Продавец