Все категории
Добавить товар
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Рекуператор climtec рд 200 стандарт білий

10900 грн
Описание

Виробник: Climtec

Кілька примірників у наявності

Принцип роботи рекуператора

Рекуператор Climtec виводить з приміщення відпрацьоване повітря, зберігаючи тепло взимку або прохолоду в спеку, одночасно наповнюючи його свіжим з вулиці.
Потоки повітря при цьому не змішуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника. Завдяки цьому відбувається передача температури від витяжного повітря до припливному (рекуперація). За рахунок цього забезпечується енергоефективність рекуперації до 93%.
Алюмінієвий теплообмінник, що не окислюється, працює в широкому температурному діапазоні, а оксидна плівка запобігає окисленню і в свою чергу появі цвілі. конструкція теплообмінника передбачає велику площу теплообміну.
Спеціально розроблений ТЕН підігріву повітря підтримує комфортний мікроклімат приміщення навіть у найлютіші морози. ТЕН розташований після теплообмінника і догріває вже нагріте повітря, завдяки чому має максимально ефективний догрів при невеликій споживаної потужності нагрівача.
При необхідності повітряні потоки можна повністю перекрити. Клапан перекриття потоків перешкоджає задування вітру, протягів і шуму. Також він виключає можливість промерзання рекуператора при екстремально низькій температурі.

Чому саме рекуператор CLIMTEC РД 200 Стандарт
Системи децентралізованої вентиляції набагато вигідніше по порівняно з централізованими. Пов’язано це з більш компактними розмірами, простотою монтажу та обслуговування.
Квартири та приватні будинки, школи і дитячі сади, спортзали, офіси і виробничі приміщення – рекуператори можна встановлювати практично скрізь без необхідності проектування складних вентиляційних систем.
Рекуператори Climtec рекомендується встановлювати у верхній частині стіни, що межує з вулицею. При цьому оптимальна відстань від стелі рекомендується близько 30 см: саме там рекуператори можуть макисмально ефективно здійснювати вентиляцію.
Рекуператори Climtec пройшли випробування часом і отримали високу оцінку якості від клієнтів, які вже використовують децентралізовані системи вентиляції торгової марки.

Головні завдання з якими успішно справляються рекуператори Climtec:
ВЕНТИЛЯЦІЯ – захист від пилу і сторонніх запахів.
ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я – захист від цвілі і її попередження.
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – економія грошей при вентиляції.

Рекуператори Climtec можна використовувати:
Для приватного користування: приватний будинок; квартира; дача; гараж; підвал.
ДЕРЖАВНІ І МУНІЦИПАЛЬНІ УСТАНОВИ: дитячі садки; школи; коледжі; інститути; басейни; спорткомплекси; театри; музеї; виставкові комплекси; спортзали; фітнес-клуби.
КОМЕРЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ: офіси; виробничі підприємства; магазини, супермаркети, ТРК, ТРЦ Ресторани, кафе, їдальні Лазні, сауни, SPA, Салоникрасоти, перукарні і т.п.

Автоматичний клапан перекриття потоків / Теплообмінник алюмінієвий діаметрально пластинчастий / Фільтр очищення повітря (G3)

Довжина робочого модуля, мм: 540-1000
Діаметр робочого модуля без утеплювача, мм: 200
Діаметр монтажного отвору, мм: 225
Напруга, В: 220/230
Клапан перекриття потоків: Автомат
Обсяг припливного/витяжного повітря, м3/ч, max 185/185
Фільтр очищення повітря: +
ККД,%: до 93
ТЕН підігріву, Вт: 300

Продавец