shafa_logo
Все категории
Добавить товар
Каталог
shafa_logo
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Похожие товары

Sunday riley good genes

1750 грн
Состояние: Новое
Цвет:
  • Белый
Размер:
  • Onesize

Оригінал! 30мл. Сироватка з молочною кислотою Sunday Riley
Good Genes All-In-One AHA Lactic Acid Treatment 30ml.
Що це: сироватка з молочною кислотою, AHA, яка впливає на зовнішній вигляд пір, гіперпігментацію та темні плями і, як клінічно доведено, зменшує вигляд тонких ліній та зморшок.

Тип шкіри: нормальна, суха, комбінована та жирна

Проблеми догляду за шкірою: темні плями, тонкі лінії та зморшки, пори

Виділені інгредієнти:
- Очищена молочна кислота: зволожує та відлущує поверхневі шари шкіри, розгладжуючи її текстуру, покращуючи вид тонких ліній та зморшок та помітно освітлюючи плями.
- Солодка та лемонграс: освітлюють появу темних плям та знебарвлення шкіри.
- Екстракт опунції: заспокоює поверхневе почервоніння та чутливу шкіру.

Інгредієнти Виноски: Не містить парабенів, формальдегідів, що вивільняють формальдегід агентів, фталатів, мінеральної олії, ретинілпальмітату, оксибензону, кам'яновугільної смоли, гідрохінону, сульфатів SLS і SLES, триклокарбану, триклозану і містить менше одного відсотка синт. Він також веганський, не містить глютена, не піддається жорстокому поводженню і поставляється в упаковці, що переробляється.

Що ще вам потрібно знати: ця сироватка, що містить зволожуючу очищену молочну кислоту, відлущує тьмяну поверхню шкіри, надаючи їй сяючий, більш чистий і молодий вигляд. Формула збагачена екстрактом солодки, який освітлює появу темних плям та гіперпігментації. Відмінно підходить для всіх типів шкіри - від схильної до акне і плям до сухої та чутливої ​​- ця помітно освітлююча формула усуває видимі ознаки старіння і зберігає шкіру чистою та сяючою.