Все категории
Добавить товар
Все категории
Добавить товар
Каталог

Сhi argan шампунь/ кондиционер

Состояние: Новое
Цвет:
  • Коричневый
Размер:
  • Onesize

CHI Argan Oil

🤎 Шампунь CHI
м'яко очищає і омолоджує сухе, пошкоджене волосся, відновлюючи вологу, необхідні вітаміни, антиоксиданти і зміцнюють протеїни, роблячи волосся здоровими і блискучими.
💦Шампунь CHI Argan Oil дуже м'яко впливає на волосся, дбайливо змиваючи забруднення, сприяє максимальному очищенню, зволоженню волосся, а також сприяє поліпшенню загального стану і зовнішнього вигляду волосся.
✅Застосування: Нанести на вологе волосся невелику кількість шампуню CHI Argan Oil, помасажувати до появи піни, залишити на кілька хвилин, змити великою кількістю води.

🧴Кондиціонер CHI

насичуючи волосся вологою, вітамінами та поживними маслами, запобігаючи їх сплутування і відновлюючи блиск. Волосся стає гладкими і м'якими.
♨️Даний живильний кондиціонер підвищує міцність і еластичність волосся, допомагаючи захистити від пошкодження при термоукладкі і УФ-променів.
Кондиціонер насичує волосся вологою, надійно захищає волосся від впливу тепла.
🌿CHI Argan Oil Conditioner ідеально підходить для щоденного застосування, оскільки наявність унікальних компонентів таких як, масло Аргана і масло Морінга забезпечують захисне, зволожуючу і омолоджуючу дію.
При кожному застосуванні кондиціонера CHI Argan Oil ваше волосся стає гладкими, еластичними, щільними і блискучими.
✅Застосування: Після миття шампунем, нанести кондиціонер і рівномірно розподілити по волоссю. Для звичайного кондиціонування - залишити на 2 хвилини, для глибокого - обгорнути голову рушником і залишити на 5 хвилин.

🧴Об‘єм по 355 мл

🏷 ЦІНА НАБОРУ - 970 гр 🛍( засоби можна придбати окремо по 499 гр 🔥)

ТОП объявления

Реклама в Шафе. Как сюда попасть?

Похожие товары