Все категории
Добавить товар
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Похожие товары

Чоловічі духи flamboyant (флэмбойент)

820 грн
Описание

Тип парфумерії: Парфумована вода

Чоловічі духи Flamboyant (Флэмбойент) від шведської марки Оріфлейм (Oriflame). Унікальний, виразний, розкішний аромат для активного, енергійного, впевненого в собі чоловіка з індивідуальним підходом і бездоганним смаком. Він сучасний, любить життя, багато подорожує, дуже розумний, з захопленням вивчає культури і мистецтво різних країн, при цьому яскравий і вміє розважатися. Він привабливий, комунікабельний і веселий, легко знаходить мову з оточуючими людьми з різних кіл і сфер діяльності, перфекціоніст по натурі, прагне у всьому до досконалості. Зухвалі цитрусові ноти аромату доповнює чудовий пряний акцент, і розкривається вишуканим букетом деревного шлейфу кедра і сандалового дерева. Цитрусовий, деревний аромат.

Творець аромату, парфумер Франсуаз Карон (Francoise Caron) про свій парфум: «Аромат Flamboyant стане натхненням для елегантного і чуттєвого чоловіка, спокусника по натурі. Він любить подорожі і готовий відправитися в найвіддаленішу точку планети в пошуках предметів антикваріату і раритетних творів мистецтва. Він блискуче освічений і веде по-своєму унікальний спосіб життя. Він прагне до досконалості, але насамперед – до насолоди. Цей аромат повинен підкреслити його впевненість у собі і у власній привабливості. Дорогоцінні пряні і благородні деревні ноти відмінно підходять сучасного денді, який стежить за модою, але завжди готовий зробити поправку на свій винятковий смак».

Основний склад: лимон, грейпфрут, лайм, апельсин, бергамот, кардамон, лавр, чорний перець, мускатний горіх, кедр, мох, сандал, мускус.

Состояние: Новое
Цвет:
  • Разноцветный
Размер:
  • Другой