Все категории
Добавить товар
Все категории
Добавить товар
Каталог

Вінер для зубів snap-on smile (съемный винир для красивой улыбки)

Состояние: Новое
Цвет:
  • Белый
Размер:
  • Onesize

Вінер для зубів Snap-On Smile.
Якісні, супертонкі, надійні та зручні знімні вініри-елайнери для красивої усмішки. Представляють собою мостовидну конструкцію, що спирається на природні зуби, не піддаючи їх обточуванню. Конструкція зроблена з міцного і стійкого гіпоалергенного матеріалу, що не чутливий до таких речовин, як чай, кава, сигаретний дим. Прості у використанні, підходять кожному.
Вінером можна користуватися як довгий час (роками!), так і більш короткий термін, використовуючи в якості легкої та зручною конструкції, тимчасово заміняє зуби в період постійного протезування. Це конструкція, яка при першому застосуванні повторює форму ваших зубів, а згодом за рахунок цього надійно закріплюється на зубах. Вона настільки зручна, що вже через 10 хвилин після вставки, ви перестаєте її відчувати. Ніхто і ніколи не здогадається, що це вінери, а не ваші справжні красиві зуби.
Особливості:
- маскують нерівні зуби або великі проміжки між зубами;
- приховують відсутність одного або декілька зубів, сколені зуби;
- допомагають приховати потемнілі зуби;
- виправляють прикус і вирівнюють зуби.
Зламані, криві, відсутні зуби спереду не додають нам всім привабливості і відштовхують від нас людей. Саме тому ми намагаємося якомога менше посміхатися і не показувати свої передні зуби. Snap-On Smile - унікальне пристосування, яке зробить вашу посмішку чарівною. За допомогою нього ви перестанете соромитися своїх зубів і зможете посміхатися так часто, як цього захочете.
Забудьте про ці проблеми назавжди!

Доставка:

Доставка після повної або часткової передоплати із накладним платежем.

Похожие товары