shafa_logo
Все категории
Добавить товар
Каталог
shafa_logo

Colgate double action charcoal зубна щітка medium

40 грн
Состояние: Новое
Цвет:
  • Чёрный
Размер:
  • Onesize

Посмішка - це наша візитівка, тому варто подбати про належну гігієну ротової порожнини, щоб без вагань насолоджуватися широкою білосніжною посмішкою. Бренд Colgate допоможе вам подбати про ваші зуби. Завдяки продуктам цієї марки ваші зуби будуть міцними, здоровими та бездоганно білими. Асортимент продукції марки Colgate надзвичайно широкий, включає зубні щітки, ополіскувачі та зубні пасти. Фірма Colgate відома у всьому світі, а її продукція цінується клієнтами протягом багатьох років.

Зубна щітка Double Action Charcoal від Colgate ідеально очищає міжзубні проміжки, лінію ясен і ефективно видаляє бактеріальний наліт. Щітка має належним чином профільоване закінчення волокон, завдяки чому вона не подразнює ясна і не пошкоджує емаль під час чищення, забезпечуючи високий комфорт та безпеку.

Зубна щітка легко досягає навіть важкодоступних місць і ефективно очищає їх від усіх забруднень. Вона має середню щетину. Double Action Charcoal — це зубна щітка, розроблена для підлітків і дорослих, щоб забезпечити належну гігієну зубів і ротової порожнини.

Похожие товары