Все категории
Добавить товар

Вопросы и ответы

Вопросы и ответы

Офіційні правила участі в акції Спецтариф від Justin для користувачів Shafa.ua

Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно.

Основні поняття та визначення: 

Сайт – онлайн-сервіс Shafa.ua, який розміщений в мережі Інтернет за адресою https://shafa.ua, доступ до якого Користувачам надається Товариством з обмеженою відповідальністю «УАПРОМ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36507036) та за допомогою якого надає можливість Користувачам розміщувати оголошення з пропозицією про реалізацію товарів відповідно до вимог чинного законодавства України, та отримувати інші Сервіси, що надаються на https://shafa.ua.

Відправлення – вантаж (товар/замовлення), інформація про який фіксується у відповідному супровідному ярлику (номер електронної накладної, далі також - «ЕН»), сформованому за допомогою інформаційної системи Логістичного партнера та передається відправником Логістичному партнеру для надання послуг з пересилання Відправлень.

Спецтариф від Justin для користувачів Shafa.ua (далі за текстом “Спецтариф”) - це фіксована вартість доставки посилки із товарами, замовленими на Shafa.ua у відділення Justin, що вказав покупець при купівлі товару. 

Умови та строки акції

Учасники Акції отримують право отримати послугу з пересилання Відправлень за Спецтарифами на умовах цієї Акції. 

Вартість послуги з пересилання Відправлень за Спецтарифом на умовах цієї Акції складає 19 грн (в т.ч. ПДВ) на Відправлення вагою до 10 кг (з максимальною шириною сторони Відправлення – 60 см. 

Зворотна доставка таких Відправлень, у разі, коли воно не було забране у відділенні та/або його відмовились забирати після огляду товару – безкоштовна.

Зверніть увагу! 

Якщо комісія за оголошену вартість Відправлення становить більше 200 грн, то до суми доставки додаються 0,5% від вартості.

Комісія за післяплату складає 2% + 15 грн.

 

В Акції можуть взяти участь:

 • усі зареєстровані Користувачі онлайн-сервісу Shafa.ua - продавці, які увімкнули спосіб доставки у відділення Justin у меню “Способи доставки”;

 • покупці, які оформили замовлення через Shafa.ua https://shafa.ua/, обрали при замовленні спосіб доставки у відділення Justin, за умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції;

Доставка за Спецтарифом розповсюджується лише на Відправлення, якими є замовлені товари на Shafa.ua, для яких на сайті https://shafa.ua/ можливо обрати спосіб доставки у відділення Justin. Кількість Відправлень з доставкою за Спецтарифом необмежена. 

Акція діє з 01 січня 2022 року до 31 березня 2021 року включно, за київським часом. 

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: http://shafa.ua/page/oficijni-pravila-uchasti-v-akciyi-spectarif-vid-justin-dlya-koristuvachiv-shafaua

Як отримати доставку у відділення Justin за Спецтарифом?

Умови для покупців.

Покупцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Shafa.ua; 

 • оформити замовлення на Shafa.ua, натиснувши кнопку “Купити” на Shafa.ua на сторінці товару,  який відповідає Умовам цієї Акції, обрати серед способів доставки “Justin” та оформити замовлення;

 • забрати посилку у відділенні Justin. Для отримання Відправлення необхідно назвати працівнику Justin номер електронної накладної, створеної при замовленні товару,  номер телефону отримувача, а також на прохання працівника  Justin пред'явити документ, що підтверджує особу (паспорт, посвідчення водія, посвідка на проживання, пенсійне посвідчення тощо) або документ, який дає право отримувати відправлення.  

Умови для продавців.

Продавцеві необхідно: 

 • бути зареєстрованим Користувачем Сайту Shafa.ua та пропонувати до продажу товари, що відповідають умовам Акції;

 • увімкнути спосіб доставки “Justin” у меню “Способи доставки” 

 • отримати замовлення на товар, який відповідає умовам Акції;

 • прийняти замовлення, отримане на Shafa.ua; 

 • відправити замовлення через відділення Justin;

 • вказати свій номер телефону, який зазначений на сторінці підтвердження даних відправника та номер електронної накладної, створеної після підтвердження замовлення;

 • нанести супровідний ярлик (номер накладної) на Відправлення;

На основі супровідного ярлику (номеру накладної), створеного по даному замовленню, співробітник Justin у відділенні організовує відправку замовлення на умовах цієї Акції. 

Доставка за Спецтарифом за цією Акцією розповсюджується на товари, у яких:

 • при оформленні замовлення серед способів доставки можна обрати Justin;

 • фактична вага Відправлення яких менша або чітко дорівнює вазі в 10 кг, максимальна ширина сторони Відправлення – 60 см. 

Зверніть увагу, що у відділеннях Justin є обмеження щодо габаритів посилки:

 • у відділення OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких (висота, ширина, довжина) не більша за 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;

 • у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки, сума всіх параметрів яких не більша за 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Доставка Відправлень до відповідного відділення Justin здійснюється із врахуванням графіку роботи відділень, зазначеного на офіційному сайті Логістичного партнера. 

Список усіх відділень ви побачите при оформленні замовлення на Shafa.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім область, місто і у випадаючому списку виберіть відділення.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.

 Є питання по акції – пишіть нам

Є питання щодо доставки – звертайтесь до Justin за номером 0-800-301-661

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції, має право відмовити в отриманні послуги з пересилання Відправлень, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

Організатори Акції:

ТОВ «УАПРОМ»

Місцезнаходження: 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе, 201-203, корп. 2-А, літера «Ф»

ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» (також по тексту вживається як “Логістичний партнер”) 

Місцезнаходження: 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1 

ідентифікаційний  код:  41567921

Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження*.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

*За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення посилок Учасникам за адресами відділень, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу посилок  в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою.