Все категории
Добавить товар
Этот товар сейчас неактивен, но есть много похожих

Буферсет

90 грн
Описание

Тип продукту: Корм

Кілька примірників у наявності

Раціон годівлі високопродуктивних корів та кіз потребує збільшення обмінної енергії на одиницю корму, що призводить до недостатньої кількості структурної клітковини та надлишку легко засвоюваних вуглеводів. Одночасно вихід весною на посовище призводить до збільшення кількості легкоферментованих кормів у раціоні. Це призводить до збільшення обсягів вироблення у рубці молочної кислоти та зниженню рівня pH. Буферної ємності слини недостатньо для протидії підвищеному рівню кислотності, і рівень pH у рубці падає нижче 5.5, що веде до субклінічного ацидозу рубця, що є однією з найпоширеніших проблем яка зустрічається в господарствах, де утримуються високопродуктивні рубцові тварини. Ацидоз спричиняє погіршення процесів травлення і втрату продуктивності , що усугубляє проблему збільшення потреби в енергії для підтримання високої продуктивності і власного метаболізму; погіршується імунітет, відтворні якості, продуктивність, виникають проблеми з копитами (ламінітит).

Для профілактики ацидозу рубця раніше використовують бікарбонат натрію (сода), який є елементарним буфером, однак буферні властивості соди досить швидкоплинні.

Буферсет є більш ефективним буфером, який підтримує стабільність рН рубця впродовж 6-9 годин.

Буферсет ефективний при менших кількостях вводу, ніж сода (норма вводу на 30% менша).
Буферсет додають до раціону 2-3 рази на день з концентратами або соковитими кормами, або з повнозмішиним раціоном. Рекомендовані обсяги згодовування: 0,5-1,5% від маси концентратів залежно від сезону та наявності випасу.

Состояние: Новое
Цвет:
  • Разноцветный
Продавец
user785101
user785101
Киев
0% выполненных заказов
Была