Все категории
Добавить товар

Продавец этой вещи Был в Шафе более 30 дней назад

Мінеральна добавка для птиці та тварин "сапокорм"

250 грн
Описание

Тип продукту: Корм

Кілька примірників у наявності

САПОКОРМ - природна лікувально-профілактична мінеральна добавка до корму всіх видів тварин та птиці.
САПОКОРМ є повністю натуральним препаратом без будь-яких домішок та консервантів і не містить в своєму складі токсичних елементів та алергенів. Продукт виготовлений із
природного дисперсного мінералу групи монтморилоніту триоктаедричного магнієвого смектиту без штучного додавання макро- та мікроелементів.

Застосування САПОКОРМУ забезпечує надходження до організму тварин та птиці унікального природно збалансованого комплексу життєво-необхідних макро- та мікроелементів, зокрема, магнію, кремнію, заліза, цинку тощо та нормалізує їх баланс.

САПОКОРМ містить такі основні макро- та мікроелементи (%): SiO2 – 48,46; MgO – 8,46; Fe2O3 – 13,23; TiO2 – 1,35; Al2O3 – 13,34; CaO – 1,75; K2O – 0,81; MnO – 0,16; Na2O – 0,08; P2O5 – 0,12; S – 0,01; Cl – 0,03; Fe – 10,195; Ni – 0,0190; Cu – 0,0151; Zn – 0,0115
Завдяки особливому природному поєднанню макро- та мікроелементів в своєму складі, САПОКОРМ володіє високими адсорбційними, катіонообмінними, каталітичними та детоксикаційними властивостями.

З 1993 року САПОКОРМ всебічно вивчено і досліджено в науково-дослідних та виробничих установах і організаціях України, зокрема, Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок, Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН України, Інститутом експериментальної і клінічної ветеринарної медицини НААН України тощо.

САПОКОРМ рекомендовано застосовувати в якості мінеральної добавки для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці та у складі компоненту при виробництві комбікормів та преміксів Державним департаментом ветеринарної медицини, Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та Інститутом кормів і сільського господарства Поділля НААН України (Настанови по застосуванню САПОКОРМУ Державного департаменту ветеринарної медицини від 30.04.2003р. № 15-14/187 та Інституту кормів та сільського господарства Поділля від 24.04.2015р. № 13-02/352).

САПОКОРМ рекомендовано застосовувати для:
- підвищення м’ясної та молочної продуктивності, яйценосності, міцності шкарлупи;
- збереження молодняку ВРХ, свиней та курчат від хвороб та падежу;
- зниження проценту вибраковки та підвищення відтворної функції;
- виведення токсинів, патогенних мікроорганізмів, бактерій та деяких видів вірусів з шлунково-кишкового тракту;
- очищення організму тварин та птиці від солей важких металів і радіонуклідів;
- підвищення імунітету та стабілізації обміну речовин організму тварин та птиці;
- покращення апетиту тварин та засвоєння поживних речовин;
- зміцнення м’язово-кісткового апарату;
- профілактики та лікування кетозу, мікроелементозу, паракератозу, екзематозних та стафілококових виразок, дизентерійних i кормових проносів та незаразних гастроентеритів та інших хвороб;
- покращення якості продукції (м’ясо, молоко, яйце, хутро).
САПОКОРМ вводять до складу сухих, розсипних, гранульованих та вологих сумішей та преміксів ретельно перемішуючи з метою рівномірного розподілу по всій масі корму.

Згодовування САПОКОРМУ в рекомендованих дозах для кожного виду тварин та птиці можна починати після переведення молодняку на самостійне вживання корму і до забою. Оскільки Сапокорм не містить у своєму складі токсичних елементів і домішок, а як сорбент виводить з організму тварин та птиці солі важких металів та радіонукліди, то рекомендується постійне згодовування продукту без обмеження використання у часі.

Форма випуску
Сухий сипучий порошок (фракція від 0-0,5мм) від світло-коричневого до темно-коричневого кольору, без сторонніх запахів та смаку. Допускається наявність вкраплень.

Упаковка
Паперові або поліпропіленові мішки по 25 кг, БІГ-БЕГІ по 500, 1000 кг.

Застереження
Не вдихати. Не є заміною повноцінному раціону відгодівлі тварин та птиці.

Протипоказання та побічні реакції
Протипоказання відсутні. Побічні реакції при застосуванні САПОКОРМУ не були виявлені.

Передозування
Про випадки передозування не повідомлялося.

Термін прид…

Состояние: Новое
Цвет:
  • Разноцветный

Похожие товары