Всі категорії
Додати товар

Дерев'яний футляр для окулярів оригінальна коробочка зберігання окулярів з логотипом...

2040 грн
Опис

EB-15.7 Дерев'яний футляр для 6 пар окулярів зі скляною кришкою
Дерев'яний футляр для окулярів буде відмінним рішенням надати більше порядку Вашим особистим речам у гардеробі та зберігати їх далеко від запорошених місць. Коробочка зроблена майстрами столярної справи з деревини волоського горіха, що робить її зовнішній вигляд багатим та елегантним, а преміальна металева фурнітура високої якості грамотно підібрана під габарити виробу, що додає вишуканості та стилю.
Цей органайзер призначений для зберігання окулярів, але Ви можете використовувати його залежно від потреб. У разі зберігання в даному футлярі окулярів на дні кожної комірки знаходиться вільно лежачий фетр чорного кольору (він не приклеєний, його можна прибрати), який не дозволяє окулярам тертися об дерев'яне дно в тому випадку, якщо Ви поклали їх склом вниз. Внутрішній розмір комірки - 50х60х166 мм, чого більш ніж достатньо навіть для великих окулярів. Фетр може бути будь-якого кольору, а також ми його можемо приклеїти до дна скриньки, якщо Ви нас про це попросите. Якщо Вам необхідний органайзер для більшої кількості окулярів, напишіть нам і ми розробимо індивідуальний виріб спеціально під Ваші потреби. За бажанням також можна гармонійно об'єднати певну кількість комірок для окулярів із місцями для годинників (у комплекті будуть подушечки для годинника чорного, синього, червоного або зеленого кольору на вибір), а також додати ящик другим нижнім ярусом, що надасть цьому виробу вигляд серйозної скриньки, у якій буде місце саме для тих аксесуарів, якими Ви найчастіше користуєтеся.
У нашому асортименті також представлені ідентичні коробочки з дерев'яною кришкою.
Розмір залежно від кількості комірок:
1 - 180х74х67 мм;
2 - 180х141х67 мм;
4 - 353х141х67 мм;
6 - 353х208х67 мм.

Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії у будь-якому місці на нашому продукті (і на дереві, і на склі) або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Щодня надсилаємо замовлення Укрпоштою (безкоштовно від 1000 грн) або Новою Поштою (безкоштовно від 2000 грн).
Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Стать: Жіночий
Стать: Чоловічий
Колір: Коричневий
Форма: Прямокутна
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Стать:
Для жінок Для чоловіків

Схожі товари