Всі категорії
Додати товар

Автомобильный сканер диагност thinkcar master лидер автодиагност

59950 грн
Опис

Виробник: Інший виробник
Тип обладнання: Діагностичні лінії

Кілька примірників у наявності

Найкращий на сьогодні універсальний мультисканер-коду Thinkcar ThinkTool Master з можливістю онлайн-програмування, встановлення модуля друку, принтера, програматора ключів Thinkcar Prog2. Найлегший його конкурент — позаду, але ThinkTool має можливість коригування пробігу, підтримки вантажних автомобілів. можливістю онлайн-програмування надлишку марок (Mercedes, BMW. Audi, VW тощо). І вартість двічі вигідніша.
Компанія ThinkCar відділилася як окрема ланка від компанії L-h. І позиціюється як преміальний і високоякісний сегмент, для аналогії як Toyota (л-ч) і Lexus (Thinkcar)

Сканер має високопродуктивний сучасний планшет в ударостійкому пило-вологозахищеному корпусі та діагностичний адаптер нового покоління — SmartBox 3.0. Є можливість під'єднання додаткових модулів, як-от: 4-канальний осцилограф, відеоендоскоп, модуль для тестування акумуляторних батарей, модуль-тестер і і імітатор датчиків, що розширює діагностичний функціонал і забезпечує високу точність тестованих даних.

SmartBox 3.0 від Launch X431 PAD являє собою інтелектуальний діагностичний модуль нового покоління з підтримкою всіх основних протоколів діагностики легкового та вантажного транспорту (вантажувальні автомобілі — додаткова опція). Підтримка протоколів J2534 — необмежені можливості дилерських функцій.

Максимально наближений до оригінальних дилерських приладів інтерфейс діагностичних програм.
Онлайн програмування блоків керування.
Підтримка 4-канального CAN протоколу (4 лінії на прослуховування, 1 довільно для програмування).
Підтримка протоколів: CANFD, DOIP (ISO 13400), J1708, J1850 PWM/VPW, CCD, SCI, K/L LINE, SAE J2534-1, SAE J2534-2
J2534 дає можливість роботи з будь-яким дилерським ПЗ: Tech stream для Toyota/Lexus; General Motors GDS2 для GM; HDS (Honda Diagnostic System) для Honda/Acura; ODIS (Off board Diagnostic Interface Configuration) для VAG; SDD для Land rover/Jaguar; VIDA test (Vehicle Information & Diagnostics For Aftersales) для VOLVO; SSM для Subaru та ін.
Програмована напруга (5~20 В) на контактах 6, 9, 11-14; виявлення напруги на контактах 1-3, 6-15, виявлення напруги АКБ.
Підтримка бортової мережі 12 і 24 В дає змогу проводити діагностику як легкових, так і вантажних (додаткова опція) автомобілів.
Під'єднання опціональних блоків, як-от: Battery box (тестер батарей), Sensor box (тестер датчиків), Scope box (осцилограф), Video spope (відеоендоскоп), Wi-Fi принтер.
Підтримуються 16 основних спецфункцій, включно зі скиданням сервісних індикаторів, адаптацією дросельної заслінки, скидання кута повороту кермового колеса, скидання гальмівних колодок, скидання показників тиску в шинах, кодування форсунок, адаптацію АКБ, регенерацію DPF та інші.
Функціональні можливості та карта покриття сканера постійно розширюються.
Немає блокування сканера після закінчення терміну передплати на оновлення.
Сканер оновлюється через Wi-Fi безпосередньо з програми із сервера виробника.
Інтернет-з'єднання потрібне тільки для завантаження оновлень та онлайн- операцій (права, обмін інформацією та ін.).
Індустріальне пило-вологозахищене виконання IP65, протиударний корпус.
Зручне русифіковане меню.
Дисплей Gorilla Glass.

Підтримує всі марки автомобілів, має можливість коригування пробігу на деяких авто, перекодування, прив'язування блоків ЕБУдоступ в онлайн Mercedes, BMW тощо. Можливість обнулення SRS AirBag подушок безпеки, прив'язування IMMO ключів. Різні калібрування, адаптації всіх блоків (28 функцій). Безплатні оновлення — 2 роки. Можливість читання вантажівок (фур) (доп опція). Безсумнівно, найкращий варіант на ринку 2022-23 року. L-h — уже застарілий і не такий функціональний!!! За приблизний набір функцій у Л-че (без можливості коректирування пробігу) — просить 4000$

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий

Схожі товари