Всі категорії
Додати товар

Оригінальне портативне біде happypo (колір: білий) з кришкою та дорожньою сумкою для подорожей

700 грн
Опис

Оригінальне портативне біде HAPPYPO (колір: білий) з кришкою та дорожньою
сумкою для подорожей

- пляшка для біде HAPPYPO HAPPINESS -- наше портативне біде не містить BPA і пластифікаторів. Гарантована 100% дбайлива та гігієнічна очистка водою. Наш портативний розпилювач для біде працює без батарейок та підключень!
- БІЛЬШЕ НЕМАЄ ВОЛОГИХ СЕРБОК І УНІТЕЗА-ДУША -- наше переносне біде -- це альтернатива вологому туалетному паперу, що не містить хімікатів. Скоротіть відходи туалетного паперу щонайменше на 50% за допомогою портативного розпилювача для біде HappyPo!
- ОЧИЩЕННЯ ВОДОЮ, РЕКОМЕНДУЄМО ЛІКАРЯМИ - При чутливій шкірі, високих вимогах до гігієни або захворюваннях. HappyPo навіть розробила портативне біде для туалету спеціально для дітей із ще більш чутливою шкірою!
- ПЛЯШКА ПЕРІ ДЛЯ ПОСЛІРОДОВОГО ДОГЛЯДУ - портативне біде для жінок під час вагітності та як пляшечка-спрей для післяпологового періоду, при пологових травмах і післяпологовому періоді. Навіть під час менструації: пляшечка для промежини ідеально доповнює менструальну чашу.
- ІДЕАЛЬНО БУДИНКИ ТА У ПОДОРОЖІ -- біде HappyPo Travel змінить ваші правила гри. Персональний розпилювач для біде HappyPo доступний у різних кольорах та розмірах! Перевірте це та підніміть свою особисту гігієну на новий рівень!

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize
Категорії:

Схожі товари