Всі категорії
Додати товар

Foreo kiwi derma. апарат для мікродермабразії

8000 грн -5% 7600 грн
Опис

Придбаний в кінці 2023 року. Був у використанні декілька разів. Стан - ідеальний. Можлива особиста зустріч в Києві.

Kiwi derma створена для всіх, хто хоче за кілька хвилин прибрати лущення з обличчя. Він поєднує в собі безліч технологій. Виготовлений тільки з найкращих, міцних і ультрагігієнічних матеріалів. Апарат вакуумної мікродермабразії також містить алмази Адамас. Видаляє пори, щоб розподілити натуральні пом'якшувальні засоби і засоби для видалення шкірного сала по всьому периметру шкіри. 

Ефекти алмазної мікродермабразії Adamas 3 відлущують тьмяний, пошкоджений верхній шар мертвих клітин, відкриваючи під ним свіжий і сяючий шар. Вони загрожують здоровому оновленню шкіри, вбираються в засоби для догляду за шкірою, мінімізують появу шрамів і проблем із пігментацією, а також усувають ознаки старіння. Мікродермабразія поєднується з чудовим, каліброваним вакуумним тиском, що всмоктує результати із закупорених пор. 
Апарат розроблений для ідеального очищення й універсальності. Масаж T-Sonic допомагає усунути знебарвлення і набряк, зміцнює і надає сяйво, відповідає за кровообіг і лімфодренаж, а також підтримує природний процес загоєння шкіри.
KIWI derma прибере з обличчя 10 років. Ефективно покращує текстуру, роблячи її більш гладенькою і підтягнутою, вирівнюючи текстуру і тон шкіри, зменшуючи інтенсивність тонких ліній, зморшок і знебарвлення, одночасно м'яко видаляючи наслідки з глибоких пор.

Стан: Ідеальний
Колір:
  • Бузковий
  • Фіолетовий
Розмір:
  • Onesize
Продавець
sentavo
sentavo
Київ
Була