Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Хайлайтер-пудра "instyle highlighter powder" topface 1 та 4

170 грн -12% 150 грн
Опис

Перше фото - номер 1
друге фото - номер 4

TopFace – турецький бренд декоративної косметики для обличчя, який виготовляє засоби для створення красивого та стійкого макіяжу. Косметичні продукти для шкіри, очей, губ та засоби для контурингу має високу пігментацію та відмінну стійкість.

Про продукт:

Хайлайтер-пудра "Instyle Highlighter Powder" TopFace PT256 (05) – косметичний засіб у форматі компактної пудри, що забезпечує легке гарне свічення шкіри. Містить мерехтливі мікрочастинки, які дають делікатний відблиск на обличчі, воно виглядає свіжим і відпочившим.

 
Універсальність косметичного продукту полягає в тому, що він сумісний з усіма типами шкіри. Рівномірно наноситься, не залишає плям і не обсипається. Хайлайтер не втрачає інтенсивності пігменту протягом усього дня, оскільки має високу стійкість.

Склад:
 
Mica (Слюда), Talc (Тальк), Magnesium Stearate (Стеарат Магнію), Isostearyl Neopentanoate (Ізостеаріл Неопентаноат), Diisostearyl Malate (Діїзостеаріл Малат), Dimethicone (Диметикон), Polymethyl Methacrylate (Поліметилметакрилат), повний склад вказано на упаковці.

Рекомендації:
 
Перед нанесенням макіяжу необхідно ретельно підготувати шкіру – для цього чисте та сухе обличчя слід зволожити, а потім на нього необхідно нанести праймер. Далі наноситься тональна основа. На вирівняний тон у зону під очима наноситься консилер, який потрібно добре розтушувати. Щоб виділити та підсвітити необхідні ділянки на обличчі, використовується хайлайтер. Якщо він має рідку формулу, його слід наносити поверх тональної основи. Сухі хайлайтери наносяться поверх пудри.

Стан: Новий
Колір:
  • Бежевий
  • Персиковий
Розмір:
  • Onesize