Всі категорії
Додати товар

Hydropeptide retinol eye renewal balm 15ml відновлюючий бальзам для очей з ретинолом

3200 грн

розпродаж до 01 Березень

2560 грн
Опис

Новий, не відкривався, приїхав з Англії, повнорозмір 15 мл.

Термін придатності 02/2026

ОПИС
Живіть зневоднену ділянку під очима, одночасно зменшуючи появу гусячих лапок і зморшок за допомогою цього потужного бальзаму для очей.

Завдяки ексклюзивному запатентованому пептиду HydroPeptide CellRenew-16 і 0,65% комплексу універсального триретинолу відновлююча формула помітно освітлює, усуває ознаки фотостаріння та пошкодження шкіри, покращує вигляд набряклості, в’ялості шкіри та мішків під очима – і все це без викликаючи запалення.

Підходить навіть для найчутливішої шкіри, формула містить:

5% NONAPEPTIDE-3 – пептид, подібний до ретинолу, який покращує обмін клітин і стимулює вироблення колагену для більш пружної та пружної шкіри.

0,65% TRI-RETINOL COMPLEX (ретинол, гліцерилдиретиноат, ретиніллінолеат) - запатентована суміш ретинолу, яка клінічно доведено покращує вигляд темних кіл, нерівномірну текстуру та тон шкіри, а також видимі ознаки пошкодження шкіри. Завдяки ефективній доставці та спрямованому вивільненню формула допомагає обійти вашу запальну реакцію.

5% CELLRENEW-16 – запатентований запатентований пептид, який допомагає стимулювати експресію генів структурних білків, захисників шкіри, антиоксидантів і фактора росту, одночасно допомагаючи зменшити запальну реакцію шкіри, посилити природний захист шкіри від окисного стресу, і покращують утримання вологи.

Переваги відновлюючого бальзаму для очей HydroPeptide Retinol:

Покращує зовнішній вигляд темних кіл
Зменшує появу тонких ліній і зморшок
Збільшує обмін клітин і стимулює вироблення колагену

Як використовувати:

Початок: Обов’язково дайте вашій шкірі триденний період відпочинку від інших активних інгредієнтів, перш ніж почати використовувати Retinol Eye Renewal Balm вперше, щоб уникнути надмірної стимуляції шкіри.

Почніть повільно, використовуючи продукт один раз, а потім зачекайте мінімум 48-72 години перед повторним нанесенням. Це дозволяє вашій шкірі вперше обробити універсальний триретинол, не перевантажуючи її, що може призвести до запалення.

Частота використання : більшість людей добре переносять формулу, якщо використовувати її 3-4 рази на тиждень.

Спосіб застосування: ввечері безіменним пальцем легкими рухами нанесіть бальзам на чисту суху шкіру навколо очноямкової кістки. Використовуйте економно.

Об'єм: 15 мл

Ключові інгредієнти:

Рисовий фермент, зерумбон, галоксил пептидний комплекс, N-гідроксисукцинімід, фосфоліпіди гіалуронової кислоти

Стан: Новий
Колір:
  • Персиковий
Розмір:
  • 15мл