shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Brae braé revival deep recovery hair mask маска масочка 200гр

1400 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Рожевий
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Revival Deep Recovery Hair Mask - це новий рівень у процесі інтенсивного відновлення сильно пошкодженого волосся. Ексклюзивна технологія відновлення містить активні інгредієнти і суміш вітамінів, які сприяють відновленню волокон волосся і створюють захисний шар на пасмах, тим самим утримуючи в них вологу і захищаючи їх.

ОЛІЯ З ПАЛЬМОВИХ ГОРІХІВ
Ця олія, відома як «Карибське диво», багата ліпідами, жирними кислотами, амінокислотами та природними антиоксидантами, необхідними для здоров’я волосся. Допомагає відновити сильно пошкоджене волосся.

АМІНОКИСЛОТИ
Амінокислоти - це органічні сполуки, з яких складається білок волосся. Для процесу відновлення волосся необхідно регулярне поповнення амінокислот.

КЕРАТИН
Надає волоссю життєву силу. Багатий гліцином, цистеїном і незамінними амінокислотами. Відновлює пошкоджені волокна, сприяє постійному росту здорового волосся.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ
Нанесіть маску на чисте і вологе волосся, починаючи з кінчиків. Ніжно помасажуйте і добре прочешіть волосся. Залиште на 10 хвилин і добре змийте.
Можна додати пару крапель олійки braé revival gorgeous shine oil для ще кращого живлення. Також є в оголошеннях на продаж.

Схожі товари