shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Шампунь для волосся braé revival roconstruction

900 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Рожевий
Розмір:
  • Onesize

Опис

BRAÉ представляє лінію для домашнього догляду для миттєвої реконструкції сильно пошкодженого волосся. Інноваційна формула, що включає в себе суміш вітамінів, дбайливо відновлює структуру найбільш пошкоджених ділянок волосся, роблячи їх більш сильними і здоровими.
Унікальна технологія включає в себе спеціальні активні компоненти і комплекс вітамінів для швидкого, глибокого і ефективного відновлення всіх шарів волосcя.

Склад:

ПАНТЕНОЛ
Проникаючи в структуру волоса від коренів до кінчиків, зволожує, відновлює і захищає волосся, покращує їх еластичність і гнучкість. Усуває пошкодження, отримані внаслідок забарвлень, завивок і інших хімічних і механічних процедур. Чи не обтяжує волосся.

ПРОТЕЇН ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ
Допомагає відновити білковий шар пошкодженого волосся, надає форму і об’єм.

ПРОТЕЇН ШОВКУ
Зменшує пористість і ламкість волосся, розгладжуючи лусочки кутікульного шару. Ваше волосся стає м’яким, міцними, шовковистим і еластичними.

МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ
Багаті полісахариди, вітамінами та амінокислотами. Виступають як природних зволожувачів. Відповідають за харчування і збереження природної вологи у волоссі. Забезпечують шовковистість і блиск.

ШАМПУНЬ / 250 МЛ -900грн
ШАМПУНЬ / 1000 МЛ-2400грн
КОНДИЦІЮНЕР/ 250 МЛ-990грн
КОНДИЦІЮНЕР/ 1000 Мл-2590грн

Продавець
brandbadshop
brandbadshop
Кривий Ріг
Був