freeleopard
Все категории
Додати товар
Каталог
freeleopard

Філлер farmstay collagen water full moist hair treatment filler корея

55 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Новенькі філлери для волосся приїхали! Якщо ви вже втратили всяку надію відновити волосся і кожен раз зітхнувши думаєте, що простіше волосся відрізати, ніж дивитися на їх жалюгідний стан, то стійте! Це диво штука – філлер Farmstay Collagen Water Full Moist Hair Treatment Filler допоможе розставити коми у фразі «відростити не можна відрізати». Філлер - ідеальне рішення для відновлення і живлення пошкодженого волосся, постраждалих в результаті хімічної дії або регулярних процедур сушки і укладання. Філлер проникає всередину волосся, згладжує лусочки, дефекти і пошкодження, що робить кожен волосок гладким і блискучим. Філлери складаються з цілого коктейлю корисних речовин — кератин, колаген, амінокислоти, вітаміни. Вони буквально пожвавлюють волосся, роблячи їх більш щільними, закривають лусочки кутикулярного шару, запаюють посічені кінчики. В результаті з'являється блиск, шовковистість, здоровий зовнішній вигляд. Інгредієнти філера вирівнюють структуру волосся, заповнюючи всі прогалини в структурі. Також засіб захищає волосся від подальшого пошкодження (розчісування, сушка, шпильки). Основний активний інгредієнт – гідролізований морський колаген. Він відновлює структуру волосся зсередини, «вбудовуючись» у пошкоджені кератіновие лусочки, а також розгладжує пасма зовні, закріплюючи результат. Кератин – сам по собі кератин, це і є матеріал, з якого здебільшого і складаються наші волосся. Чим вище зміст кератину, тим здоровіше, міцнішою та красивішою волосся. Кератин у складі філлеров допомагає відновити навіть самі пошкоджені і вмираючі волосся, яким потрібна справжня реанімація. Гідролізований шовк - глибоко проникаючи в структуру волосся, амінокислоти шовку миттєво заповнюють всі пошкодження і нерівності на волоссі, повертаючи їм м'якість і гладкість, і надовго утримуючи вологу, тим самим оберігаючи від дегідратації. Комплекс рослинних екстрактів зеленого чаю, лотоса, полину, хутунии зміцнюють і розгладжують волосся, перетворюючи їх. Надають протизапальну і антимікробну дію, пригнічують вироблення шкірного жиру, надають зволожуючу дію на шкіру. Крім того способствуеют стимулювання кровообігу у волосяних цибулинах. Оказывают губительное влияние на грибковую флору и патогенные бактерии, из-за которых часто появляется перхоть.

Филлеры используются для быстрого восстановления волос. Эффект достигается за счёт способности глубоко проникать внутрь структуры, встраиваясь в образовавшиеся пустоты, а также закрывать кутикулу, обволакивая снаружи.

Уже после первой процедуры волосы становятся послушнее, легко расчёсываются. Причём средство имеет накопительное действие — чем больше его применяешь, тем сильнее оздоровительный эффект.
Эффект отлично видно и уже после первого использования, и держится он обычно это 2-4 помывки волос.

Как часто можно использовать филлер? Это зависит от состояния волос. Если они сильно повреждённые, сухие, ломкие, то для полноценного восстановления процедуру лучше проходить месячным курсом, делая 2–4 маски в неделю. После, для сохранения эффекта, филлер можно наносить один раз в неделю или периодически повторять курс восстановления.

Смешайте филлер с водой в пропорции 1:1 в неметаллической ёмкости
Тщательно перемешайте до образования кремообразной массы
Филлер нанесите на волосы по всей длине, избегая попадания на корни волос и кожу головы.
Оставляем на 10 минут.
Смыть филлер с волос тёплой водой без использования шампуня.

Цена за одну ампулу

Схожі товари