Всі категорії
Додати товар
Каталог
Цей товар вже проданий, але є багато схожих

Схожі товари

Вітаміни для волосся та нігтів (180капсул)

600 грн
Опис

Phyto Phytophanère - це харчова добавка для росту та зміцнення волосся та нігтів. Вітаміни Фіто виробляються у Франції і на сьогоднішній день є одними з найефективніших засобів для догляду за волоссям та нігтями.
Дуже часто багато дівчат стикаються з проблемою втрати сяйва та життєвості волосся. Волосся виглядає дуже тьмяним і сухим. Розчесати таке волосся дуже важко, гребінець буквально заплутується у волоссі і ще більше ушкоджує кожне волосся. Надмірне випадання волосся дуже неприємне для нас і змушує задуматися про будь-які профілактичні методи відновлення волосся. Волосся і нігті показують, насправді, нестачу якихось вітамінів або мінералів у нашому організмі, тому, коли ми заповнюємо нестачу цих корисних речовин, наше волосся, нігті та шкіра буквально сяють красою та життєвістю.
Однією з багатьох причин втрати життєвості волосся та ламкості нігтів є стрес, вплив навколишнього середовища на організм, вагітність та годування груддю. Яка б не була причина, ми повинні допомогти нашим волоссям і нігтям відновиться і стати ще привабливішими.
Спеціально для відновлення волосся та нігтів, французькими фармацевтами були створені просто унікальні вітаміни для волосся та нігтів Фіто.
Phyto Phytophanère Hair and Nails з кожним днем ​​компенсують в організмі нестачу вітамінів і мікроелементів, зміцнюють волосся і нігті, попереджають і прибирають випадання волосся, наповнюють кожне волосся життєвою силою та енергією. Нігті стають дуже міцними, не шарується.
Після застосування курсу вітамінів Фіто ми отримуємо:
- нігті стають сильними, міцними, твердими, не шарується;
- волосся стає густим, шовковистим, блискучим;
- випадання волосся зменшується у кілька разів;
- на місці утворення залисин можна спостерігати зростання волосся;
- колір волосся значно покращується;
- покращується структура та зростання вій;
- Стан шкіри покращується, вирівнюється колір обличчя.
Використання вітамінів Фіто забезпечує добову норму для організму полінасиченими кислотами, які позитивно впливають на організм людини.
Унікальність вітамінів Фіто полягає у правильному використанні у їх складі жирних кислот, антиоксидантів та вітамінів натурального походження.
За численними дослідженнями, позитивний результат можна спостерігати на 15 день прийому цих вітамінів.
Рекомендований курс: 4 місяці.

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Другой