Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Оригінал 2019 бритва xiaomi enchen black stone 3d для гоління ...

945 грн
Опис

Виробник: Xiaomi

Кілька примірників у наявності

Опис
ОРИГІНАЛ 2021 Бритва Xiaomi Enchen Black Stone 3D для гоління машинка
"Триголовкова" бритва з плаваючими головками.

Електробритва BlackStone Enchen 3D має три ножові головки типу, що обертається. Сама бритва виготовлена ​​з ABS-пластику, має шикарний дизайн і підходить не тільки для сухого, а й для вологого гоління.Три ножові головки «плаваючого» типу
Електробритва Enchen Blackstone Razor обладнана двигуном потужністю 5 Вт та трьома гнучкими ножовими головками, які вміють підлаштовуватись під особливості контурів обличчя користувача. Така «гнучкість» головок із гострими ножами дозволяють безболісно зрізати волоски навколо губ, на щоках, бороді, шиї.

Японська сталь. Міцність та довговічність.
Ножеві головки бритви дуже міцні і гострі леза, виготовлені з японської сталі, що імпортується. Японська сталь славиться своєю здатністю зберігати заточування протягом тривалого часу.Enchen BlackStone оснащена USB-портом Type-C, для повної зарядки якого потрібно лише 1 годину, а час роботи складає до 90 хвилин. Тому за середнього часу гоління близько 1,5 хвилин ви можете використовувати Enchen BlackStone Razor протягом 2 місяців.Ще один плюс Enchen Blackstone Razor - це окрема конструкція між ріжучою головкою та корпусом. Коли вам потрібно почистити, ви можете легко зняти ріжучу головку, щоб промити її водою і знову вставити її в корпус після чищення.

Приховане лезо для наведення виразних контурів
Електробритва обладнана допоміжним лезом, розташованим на тильній стороні пристрою. Вони призначені для підведення бакенбард, вусів або бороди і дозволяють зробити їх більш виразними.Ефективний захист
Крім того, бритва також оснащена функцією захисту для підтримки постійної швидкості навіть за низького заряду акумулятора, а також інтелектуальною системою заряджання, захисту від перевантаження та стрибків напруги.

Комплект:
- фірмова ЗАПАЯНА Коробка
- Бритва
- пластиковий кожух для захисту головок
- кабель заряджання Micro USB-TypeC
- щіточка

Потужність 5 Ватт.
Заряджання 1 год
Час роботи до 90 хвилин.
Вага 139 г

ОРИГІНАЛ 2021 Бритва Xiaomi Enchen Black Stone 3D для гоління машинка

Виробник: Xiaomi
Колір: Чорний

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Другой
Продавець
marke...
marketprice1223813
Рівне
Була