shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Гель з алое dr. barbara sturm

1100 грн
-10%
990 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Оригінал із Великобританії. Об‘єм 125 мл. Торгу та обміну немає.

Гель з алое віра складається з 90% чистого органічного соку листя алое (сертифікованого Міжнародною науковою радою з алое (IASC), Міністерством сільського господарства США (USDA) та IFOAM) та забезпечує інтенсивний заспокійливий, зволожуючий та охолоджувальний ефект.
До його складу входять тільки найсвіжіші, вручну відібрані та зібрані листя алое віра (біологічна активність алое швидко погіршується після збору врожаю, якщо алое не стабілізується і не зберігається на піку), а його 90% концентрація соку листя алое допомагає підтримувати регенерацію шкіри , зменшує появу подразнення та заспокоює шкіру.

Формула Dr. Barbara Sturm також містить портулак - це засіб проти старіння, який допомагає захистити шкіру від негативного впливу вільних радикалів та зменшує видимі ознаки подразнення, а також пантенол (вітамін B5), який надає додаткову заспокійливу дію на шкіру.
Освіжаючий гель підходить для щоденного використання як для обличчя, так і тіла, а також рекомендується для використання після сонячних ванн, депіляції або епіляції, щоб заспокоїти і охолодити шкіру.

Продавець
rakmium
rakmium
Трускавець
Була

ТОП оголошень

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Схожі товари