Всі категорії
Додати товар
Цей товар вже проданий, але є багато схожих

Схожі товари

Зволожуючий крем для тіла sisley velvet nourishing body cream

2010 грн -19% 1630 грн
Опис

4 основні дії Оксамитового крему з квітками шафрану для неймовірного комфорту та живлення шкіри.

1. МИТТЄВО ЗАСПОКОЮЄ
Екстракт квітки шафрану, з потужними заспокійливими властивостями, повертає відчуття комфорту сухій шкірі. Екстракт гарпагофітуму підсилює цю дію, пом'якшуючи шкіру. Відчуття дискомфорту миттєво зникає.

2. ВІДНОВЛЮЄ
Масло ши, має незрівнянні регенеративні властивості, захищає та відновлює шкіру завдяки високому вмісту незамінних жирних кислот. Відновлена та укріплена шкіра захищена від зовнішніх негативних впливів.

3. ІНТЕНСИВНО ЖИВИТЬ
Коктейль з ультрапоживних активних інгредієнтів (екстракт японського лілітурфу, олії макадамії та бабасу) допомагає підсилити гідроліпідну плівку, щоб огорнути шкіру та інтенсивно живити її. Шкіра стає більш пружною, м’якою та інтенсивно живиться.

4. ЗВОЛОЖУЄ
Цукор та гліцерин рослинного походження допомагають затримувати та утримувати воду в роговому шарі, щоб забезпечити оптимальне зволоження одразу та день за днем. <

ОГОРТАЮЧА ТЕКСТУРА ТА ФІРМОВИЙ АРОМАТ ОКСАМИТОВОЇ ЛІНІЙКИ

Насичена, гладка та шовковиста текстура, яка легко тане при нанесенні, огортаючи шкіру заспокійливим м’яким шаром. Нежирна та нелипка текстура дозволяє одягатися відразу після нанесення.

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • 200мл
Класифікація:
Елітна
Тип шкіри:
Всі типи
Призначення:
Продавець
luxur...
luxurybrandsnishe
Супер-продавець
Київ
92% виконаних замовлень
Була