Всі категорії
Додати товар

Спрей з прополісом для горла

85 грн
Опис

Спрей із прополісом для горла Feng Jiao Kou Jie Su (Фен Цзяо Коу Цзіє Су), 30 мл.
Feng Jiao Kou Jie Su — натуральний ефективний засіб китайської медицини, що має потужні дезінфікуючі, протизапальні, антиоксидантні, тонізуючі, антибактеріальні властивості. Активні компоненти, що входять до складу, знищують патогенні мікроорганізми, що провокують розвиток різноманітних захворювань горла та ротової порожнини. Прополіс, що входить до складу, має високу біологічну активність, зміцнює місцевий імунітет, знищує віруси і бактерії, прискорює регенерацію слизових оболонок, купує запальні процеси.

Використовуючи спрей Фен Цзяо Коу Цзіє Су, ви не тільки позбудетеся від хворобливих відчуттів і набряку в горлі, але також пом'якшіть кашель, зменшіть першіння і осиплість голосу, полегшіть відходження мокротиння. Завдяки антибактеріальним властивостям спрей освіжає дихання, знищує неприємний запах з рота. Також засіб купірує запальні процеси в ротовій порожнині, у тому числі і яснах, зміцнює їх, запобігає появі карієсу.

Показання до застосування:

Ларингіт;
Трахеїт;
Фронтит;
Бронхіт;
Фарингіт;
Кашель;
Осиплість голосу;
Першіння в горлі;
Запалення слизових оболонок ротової порожнини;
Захворювання порожнини рота;
Неприємний запах із рота.
Спосіб застосування:

Збовтайте флакончик із спреєм, зрошуйте горло та ротову порожнину 3-5 разів на день до повного зникнення симптомів. Засіб не скасовує основне лікування.

індивідуальна непереносимість одного або декількох компонентів, алергія на продукти бджільництва, вагітність, лактація, діти до 7-ми років.

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
  • Зелений
Розмір:
  • 20мл
Продавець
ylla
ylla
Супер-продавець
Бориспіль
85% виконаних замовл