shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Зубна паста зі смаком англійського чаю та бергамоту marvis earl grey tea 75ml

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Зубна паста зі смаком англійського чаю та бергамоту Marvis Earl Grey Tea
💫75ml

Зміцнити емаль та відновити свіже дихання допомагає зубна паста зі смаком англійського чаю та бергамоту від бренду Marvis. Засіб розроблено на основі ксиліту та фтору, які сприяють ретельному очищенню від забруднень, залишків їжі та нальоту. Продукт має густу текстуру, яка створює багату піну при очищенні та забезпечує проникнення у важкодоступні ділянки ротової порожнини. Зубна паста активно бореться з неприємними запахами та залишає у роті тонкий аромат чаю з бергамотом.

Особливості Marvis Earl Grey Tea:
- попереджує утворення нальоту та зубного каменю; - бореться з каріозною порожниною; - має відбілюючу дію; - запобігає розвитку патогенних бактерій; - не руйнує природний рН; - забезпечує зміцнення зубів; - мінімізує ризик кровоточивості ясен; - дарує свіже дихання та білу посмішку надовго. Спосіб застосування Використовувати невелику кількість зубної пасти 2 рази на день, вранці та ввечері. Для максимального ефекту чистити зуби не менше 1-2 хвилин, після, використовувати концентрований ополіскувач Марвіс. 💫💫💫💫💫 Зубна паста зі смаком англійського чаю і бергамота Marvis Earl Grey Tea 💫75ml

Укрепить эмаль и восстановить свежее дыхание помогает зубная паста со вкусом английского чая и бергамота от бренда Marvis. Средство разработано на основе ксилита и фтора, которые способствуют тщательному очищению от загрязнений, остатков пищи и налета. Продукт обладает густой текстурой, которая создает обильную пену при чистке и обеспечивает проникновение в труднодоступные участки ротовой полости. Зубная паста активно борется с неприятными запахами и оставляет во рту тонкий аромат чая с бергамотом.

Особенности Marvis Earl Grey Tea:
- предупреждает образование налета и зубного камня;
- борется с кариозной полостью;
- оказывает отбеливающее действие;
- предотвращает развитие патогенных бактерий;
- не разрушает естественный рН;
- обеспечивает укрепление зубов;
- минимизирует риск кровоточивости десен;
- дарит свежее дыхание и белоснежную улыбку надолго.

Способ применения
Использовать небольшое количество зубной пасты 2 раза в день, утром и вечером. Для максимального эффекта чистить зубы не менее 1-2 минуты, после, использовать концентрат-ополаскиватель Марвис.

Схожі товари