Всі категорії
Додати товар

Xiaomi laptop pro15 oled i5/16/512/mx450 (jyu4390cn), новий, гара

45000 грн
Опис

Виробник: Xiaomi
Тип ноутбука: Інший тип ноутбука

Унікальна модель.

Звичайно, ми вже звикли до того, що китайський виробник здатний дивувати. Але своїм ноутбуком Xiaomi Laptop Pro15 OLED він привів в замішання багатьох фахівців. По-перше, рідкісний випадок, коли в ноутбуці використовується OLED-екран. І це прекрасний вибір для мобільного пристрою. По-друге, ви отримуєте відмінну продуктивність на сучасних компонентах. А це означає, що пристрій збереже свою актуальність досить довго. І по-третє, традиційно демократичний цінник. Є привід задуматися?

Приголомшливе зображення.

Це найголовніша відмінність і перевага ноутбука Xiaomi Laptop Pro15 OLED. Звичайно, знайдуться і противники матриць OLED. Але в переважній більшості випадків ви отримаєте помітну перевагу. Дуже точна передача відтінків (100% DCI-P3), матриця 10 біт, максимальна яскравість до 600 ніт. Все це говорить про те, що перед вами екран професійного рівня. А ще екран кожного ноутбука проходить професійну калібрування на заводі виробника. Для захисту матриці використовується скло Corning Gorilla Glass.

Швидкісний звір.

Оскільки своїм екраном ноутбук робить заявку на серйозне професійне використання, то з начинкою в Xiaomi Laptop Pro15 OLED теж постаралися на славу. Використовуються компоненти сучасного покоління. Є модифікації на різних процесорах. Але всі чіпи актуальні і відрізняються високою швидкістю і хорошою ефективністю. Шанувальники синього і червоного табору процесорів залишаться задоволені: адже є варіанти з обома типами.

Графіка.

Використання дискретного відеоадаптера-це відмінний спосіб витрачати ресурси батареї більш раціонально. Ноутбук Xiaomi Laptop Pro15 OLED може похвалитися апаратною підтримкою графічного прискорення, щоб ви не відчували нестачі в потужності навіть в складних програмах. А ще відеокарта дозволить вам пограти в багато сучасних ігор.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Операційна система:
Windows 10 Home