Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Портативний шийний вентилятор dolond, складаний безлопатевий вентилятор, акумуляторна батарея

700 грн
Опис

- Портативний і складаний: модернізований вентилятор можна легко скласти, його зручніше носити із собою, і його можна покласти в невелику сумку. Спекотливим літом підвісний вентилятор на шию стане вашим найкращим компаньйоном: ви зможете звільнити руки під час тренувань, приготування їжі, роботи по дому, подорожей і насолоди прохолодою в будь-який час і в будь-якому місці.
- 80 отворів, що оточують повітря: 60 товстих лопатей турбовентилятора та 80 повітровипускних отворів рівномірно розподілені навколо вас, охолоджуючи температуру навколо вас за лічені секунди, забезпечуючи сильну циркуляцію свіжого повітря, насолоджуйтеся прохолодою впродовж усього дня.
- Безлопатевий шийний вентилятор: чудова технологія наддування повітря, двоканальна конструкція повітрозабірника, що неабияк знижує рівень шуму вентилятора, нижче 36 дБ. Він працює з низьким рівнем шуму та не турбує вас, даючи змогу експериментувати в комфортних і тихих умовах.
- Тришвидкісне регулювання: оновлені та вдосконалені клавіші, які можна ввімкнути одним дотиком. Обладнаний 3 швидкостями на вибір, ви можете налаштувати відповідну швидкість вентилятора відповідно до ваших потреб, кілька разів натискаючи кнопку живлення.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize