Всі категорії
Додати товар
Каталог
Цей товар вже проданий, але є багато схожих

Інтерактивна дитяча кухня smoby tefal studio 311003 з оригінальним комплектом посуду +плд лом

1000 грн -10% 900 грн
Опис

Дитяча кухня Smoby Tefal Studio 311003 - дитяча кухня з вбудованим електронним модулем, який супроводжує гру реалістичними звуками приготування їжі. Стан ідеальний. Все працює, все на місці, немає подряпин зламаних елементів чи навіть помальованних. В комплекті оригінальний набір посуду, з яким кухню було придбано.

Кухня оснащена холодильником, духовкою. Стільниця кухні складається з електричної плити з двома конфорками, раковиною та обіднім столом. Над робочою поверхнею розташовані полиці для кухонних приладів і електричної плити з двома конфорками, раковиною та обіднім столом. Над робочою поверхнею розташовані полиці для кухонних приладів і еспресо-машини. Кухня оснащена звуковими ефектами, що робить гру ще більш реалістичною і захоплюючою. Діти можуть чути звук увімкнення плити, шипіння їжі на сковороді або кипіння чайника. Все це створює атмосферу гри, близьку до реальності, і дозволяє дитині поринути у свій світ фантазій та ігрових історій.
Кухня має кольорову, яскраву гаму, яка привертає увагу дітей.

Ця дитяча кухня розвиває уяву, фантазію та творчі здібності дітей. Ваші малюки з задоволенням готуватимуть уявні страви, розбиватимуть яйця та митимуть посуд.

Гра на такій дитячій кухні також сприяє розвитку дрібної моторики рук, координації рухів та наполегливості. Дитина може вчитися правильно тримати прилади, змішувати інгредієнти, нарізати продукти та готувати різні страви. У процесі гри діти оволодівають базовими поняттями кулінарного світу, такими як міри та пропорції, і навчаться виконувати послідовність дій. Крім цього, гра на дитячій кухні сприяє соціальній взаємодії. Дитина може запросити своїх друзів або родину грати разом, вигадувати ролі та сценарії. Це допомагає розвивати комунікативні навички, зміцнює взаємини, а також формує навички колективної гри та співпраці.
Не втрачайте шанс зробити дитячі сни справжніми! Пориньте у світ кулінарії разом з цією чудовою дитячою кухнею!

В комплект входять оригінальні аксесуари (на фото). Не вистачає лише великої виделки і однієї ложечки.
Розміри: 48 х 47 х 100 см;
Вага: 5,4 кг.

Придбайте дитячу кухню та отримайте дитячий інтерактивний електорчайник!

P.S. Фото речей справжні, зроблені власноруч. В редакторі зміниться лише фон, самі ж речі не редагуються - стан та кольори залишаються без змін.

Стан: Ідеальний
Колір:
  • Червоний
  • Білий
Розмір:
  • Onesize
Продавець
vivka778
vivka778
Супер-продавець
Жовті Води
100% виконаних замовлень
Була