Всі категорії
Додати товар

Розвиваюча іграшка для вивчення англійського алфавіту двостороння дошка з картками...

1048 грн -16% 890 грн
Опис

Іграшка ідеальна для підготовки дітей до школи в ігровій формі, для домашнього навчання та для педагогів, які працюють з дошкільнятами та молодшими школярами - це Дошка Монтессорі з картками з англійськими літерами та словами.

МАТЕРІАЛИ:

Розвиваюча іграшка виготовлена з дуба, з унікальною текстурою.
Покрита натуральному маслом.
Картки виготовлені з високоякісної березової фанери.
ДЛЯ ЧОГО ЦЯ ІГРАШКА:

Іграшка Двостороння: На лицьовій частині дошки розташовані відділення для карток, а на зворотному – комірки для складання слів.
Розвиток мовлення та мовної компетенції: Дошка Монтессорі з картками з англійськими літерами та словами сприяє активному вивченню англійської мови у дітей через ігровий підхід.
Підготовка до школи: Завдяки цікавим ігровим завданням дитина вчиться розпізнавати літери, формувати слова та розуміти їх значення, що стане важливим етапом у підготовці до навчання у школі.
Розвиток моторики та координації рухів: Робота з картками сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів рук, що є важливим для подальших успіхів у письмі та інших видів діяльності.
Покращення пам'яті: Діти запам'ятовують літери та їх візуальне представлення, що сприяє покращенню пам'яті та когнітивних навичок.
Універсальність: Ця іграшка підходить для використання як вдома, так і у дошкільних закладах, а також для молодших школярів, надаючи можливість ефективного та захоплюючого вивчення англійської мови.
ВКЛЮЧАЄ:

Двостороння дошка з дуба
Двосторонні карти
Мішечок із льону
РОЗМІРИ:

Дошка:
20x20x1.8 см.
Картки:
Кожна картка - 4x3 см.
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Ми можемо зробити цю іграшку особливим іменним подарунком для дитини - зробити гравіювання, просто напишіть нам, яке ім'я чи текст ви бажаєте нанести.

Дошка Монтессорі – це інвестиція в успішне та щасливе майбутнє вашої дитини. Замовте дошку вже сьогодні та відкрийте для своєї дитини двері у світ знань!

Вивчайте літери та слова за методикою Монтессорі!
Додаткові характеристики:
Стать: Для дівчаток
Стать: Для хлопчиків
Стать: Унісекс
Вік: До 11 років
Вік: До 4 років
Вік: До 5 років
Вік: До 7 років
Вік: Від 12 років
Матеріал: Дерево
Вид: Алфавіт
Вид: Головоломки
Вид: Настільні ігри

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для дівчаток Для хлопчиків

Схожі товари