Всі категорії
Додати товар

Дитяча розвиваюча іграшка — двостороння дошка для пропису монтессорі з англійською абеткою

812 грн -16% 690 грн
Опис

Дошка для пропису Монтессорі з англійською абеткою - ідеальний засіб для підготовки малюків до школи, допомагаючи їм вивчати літери та слова в захопливій грі.

Ця розвиваюча іграшка Монтессорі призначена для дітей від 3 років і підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток!

Шукаєте ефективний спосіб підготувати вашу дитину до школи? Іграшка для пропису Монтессорі з англійською абеткою - це найкращий інструмент для вивчення літер, розвитку мовлення та літературних навичок.

За допомогою цієї чудової іграшки ваш малюк розвиватиме дрібну моторику, координацію рухів та логічне мислення. Іграшка для пропису Монтессорі з англійською абеткою - універсальний інструмент, який можна використовувати як вдома, так і у дошкільних закладах, допомагаючи маленьким дослідникам засвоїти мовний світ навколо себе з радістю та захопленням!

МАТЕРІАЛИ:

Розвиваюча іграшка виготовлена з дуба, з унікальною текстурою.
Покрита натуральному маслом.
Палички виготовлені з бука з унікальною текстурою.
ДЛЯ ЧОГО ЦЯ ІГРАШКА:

Розвиток мовлення та мовної компетенції: Дошка Монтессорі для пропису з англійською абеткою допомагає дітям активно вивчати англійську мову.

Підготовка до школи: Завдяки ігровим завданням, діти вчаться розпізнавати літери, формувати слова та розуміти їх значення, що є важливим етапом у підготовці до навчання у школі.

Розвиток моторики та координації рухів: Робота з паличками для пропису сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів рук, що важливо для подальших успіхів у письмі та інших видах діяльності.

Покращення пам'яті: Вправи з прописуванням літер допомагають дітям запам'ятовувати форму літер та їх послідовність, що сприяє покращенню пам'яті та розвитку когнітивних навичок.

Універсальність: Ця іграшка підходить для використання як вдома, так і в дошкільних закладах, а також для старших дошкільнят, надаючи можливість ефективного та захоплюючого вивчення англійської мови через методику Монтессорі.

ВКЛЮЧАЄ:

Іграшку для пропису
2 дерев'яні палички
лляний мішечок.
РОЗМІР:

Дошка:
40x20x1.8 см.
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Ми можемо зробити цю іграшку особливим іменним подарунком для дитини - зробити гравіювання, просто напишіть нам, яке ім'я чи текст ви бажаєте нанести.

Дошка Монтессорі – це інвестиція в успішне та щасливе майбутнє вашої дитини. Замовте дошку вже сьогодні та відкрийте для своєї дитини двері у світ знань!

Вивчайте літери та слова за методикою Монтессорі!
Додаткові характеристики:
Стать: Для дівчаток
Стать: Для хлопчиків
Стать: Унісекс
Вік: До 11 років
Вік: До 3 років
Вік: До 4 років
Вік: До 5 років
Вік: До 6 років
Вік: До 7 років
Матеріал: Дерево
Вид: Алфавіт

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для дівчаток Для хлопчиків

Схожі товари