Всі категорії
Додати товар

Розвиваюча іграшка для дитини — двосторонній дерев'яний лабіринт

1048 грн -16% 890 грн
Опис

Дерев'яний лабіринт - захоплююча іграгшка для всієї родини, яку можно використовувати для розвитку мислення, для концентрації уваги, як дієвий засіб у корекційній роботі з гіперактивними дітьми.

Лабіринт створений як для малят, так і для дорослих. Виготовлений з дуба та плексигласу, а фіксація виконана за допомогою дрібних болтів, які тримають поверхню разом з дерев'яним каркасом. Всередені 3 сталеві кульки.

Щоб зробити лабіринт унікальним, при замовленні напишіть нам, який текст вам би хотілоя там бачити.

ДЛЯ ЧОГО НАШ ЛАБІРИНТ:

Сприяє розвитку мозку: Гра в лабіринт стимулює активність мозку, сприяючи розвитку когнітивних навичок, таких як розуміння простору, планування та вирішення проблем.
Збільшує концентрацію: Розв'язання лабіринту вимагає від учасників великої уваги та концентрації, що допомагає покращити їхню здатність фокусуватися на завданнях.
Розвиває стратегічне мислення: Гра в лабіринт сприяє розвитку стратегічного мислення та уміння приймати рішення, адже учасники повинні аналізувати різні шляхи та вибирати найефективніший спосіб виходу з лабіринту.
Підходить для всієї родини: Лабіринт - це ідеальна гра для розваг усієї родини, де кожен може взяти участь, незалежно від віку чи рівня навичок.
Виготовлений з натуральних матеріалів: Лабіринт виготовлений з натуральних матеріалів, таких як дерево та масло, що робить його безпечним для гри і сприяє екологічній свідомості.
Ідеальний подарунок для всіх, хто цінує навчання через гру та креативність: Лабіринт стане чудовим подарунком для тих, хто вірить у потужну комбінацію навчання та розваги, сприяючи розвитку креативності та винахідливості.
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Ми можемо зробити цю іграшку особливим іменним подарунком для дитини - зробити гравіювання, просто напишіть нам, яке ім'я чи текст ви бажаєте нанести.

Дерев'яний лабіринт Монтессорі – це інвестиція в успішне та щасливе майбутнє вашої дитини. Замовте лабіринт вже сьогодні та відкрийте для своєї дитини двері у світ знань!

Розвивайте дрібну моторику за методикою Монтессорі!
Додаткові характеристики:
Стать: Для дівчаток
Стать: Для хлопчиків
Стать: Унісекс
Вік: До 11 років
Вік: До 3 років
Вік: До 4 років
Вік: До 5 років
Вік: До 6 років
Вік: До 7 років
Матеріал: Дерево

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для дівчаток Для хлопчиків

Схожі товари

ТОП оголошень

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?