freeleopard
Всі категорії
Додати товар
Каталог
freeleopard

Антижир. екозасіб універсальний для знежирення та видалення нагару

154 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
  • Фіолетовий
Розмір:
  • Onesize
Об'єм:
250 мл

Антижир – універсальний засіб для чищення плит, духовок, мікрохвильових печей, витяжок, вентиляційних решіток, грилів, мангалів, шампурів, сковорідок, деко, а також будь-яких керамічних, емальованих, фарфорових, фаянсових та інших вологостійких поверхонь, крім хромових або неактивних.
Воно делікатно та ефективно розчиняє жир, видаляє сажу, кіптяву, позбавляє від пригорілих як свіжих, так і застарілих плям тіста, олії, соусів тощо. Містить натуральні та дозволені в харчовій промисловості компоненти. Не містить абразивів та не ушкоджує поверхні. Запобігає утворенню іржі. Усуває неприємний запах і має протимікробну дію. Безпечне для довкілля та дбайливе до шкіри. Антижир діє з першого разу: не вимагає тертя або багаторазового нанесення, швидко та повністю змивається водою та захищає поверхні від подряпин та лущення.

Застереження

Використовувати лише згідно з інструкцією. Працювати у гумових рукавичках. Не ковтати, не вдихати, якщо засіб потрапив на шкіру або слизові оболонки, промити їх проточною водою.