shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Кисневий порошок для видалення плям

220 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

‼️ ДІВЧАТА ЦЕ НЕРЕАЛЬНО КРУТИЙ КИСНЕВИЙ ПОРОШОК ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ БУДЬ ЯКИХ ПЛЯМ‼️ДУЖЕ КЛАСНО ВІДБІЛЮЄ‼️
А ТАКОЖ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ПОБУТОВИХ(СКОВОРІДОК, КАСТРУЛЬ ТА ІН.)
Замовляйте поки є хороша ціна ✅

💐Порошок розроблений для видалення навіть найстійкіших плям та ідеального відбілювання білих речей. Активні молекули кисню проникають глибоко в структуру тканини та ефективно видаляють забруднення.

💐Засіб повертає посірілим та пожовтілим речам первинний вигляд, зберігає яскраву білизну білих та насиченість кольору кольорових речей.

💐Крім того, продукт має дезінфікуючі властивості, він не руйнує структуру тканин, забезпечує ефективне та безпечне для навколишнього середовища очищення.

💐Порошок є безпечним для кольорових речей при використанні відповідно до інструкції із застосування.

♥️Прання в пральній машині: Для застарілих і складних плям додати 1-3 мірних ложки порошку в залежності від кількості білизни та ступеня забрудненості речей в кювету для основного миючого засобу (відсік для основного прання). Для щоденного прання додавати 1 мірну ложку засобу. Не використовувати з хлорними відбілювачами.

♥️Замочування: Розчинити 1 мірну ложку засобу в 4 літрах гарячої води. Замочити одяг (кольорові речі не більше, ніж на 1 годину, білі – не більше 6 годин). Вийняти одяг з води та випрати його у пральній машинці або просто ретельно прополоскати.

Схожі товари