freeleopard
Все категории
Додати товар
Каталог
freeleopard

Кисневий порошок для відбілювання та виведення плям livesta, 750 г

249 грн -13% 219 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize
Об'єм:
750 мл

Порошок розроблений для видалення навіть найстійкіших плям та ідеального відбілювання білих речей. Активні молекули кисню проникають глибоко в структуру тканини та ефективно видаляють забруднення.

Засіб повертає посірілим та пожовтілим речам первинний вигляд, зберігає яскраву білизну білих та насиченість кольору кольорових речей.

Крім того, продукт має дезінфікуючі властивості, він не руйнує структуру тканин, забезпечує ефективне та безпечне для навколишнього середовища очищення.

Порошок є безпечним для кольорових речей при використанні відповідно до інструкції із застосування.

Прання в пральній машині: Для застарілих і складних плям додати 1-3 мірних ложки порошку в залежності від кількості білизни та ступеня забрудненості речей в кювету для основного миючого засобу (відсік для основного прання). Для щоденного прання додавати 1 мірну ложку засобу. Не використовувати з хлорними відбілювачами.

Замочування: Розчинити 1 мірну ложку засобу в 4 літрах гарячої води. Замочити одяг (кольорові речі не більше, ніж на 1 годину, білі – не більше 6 годин). Вийняти одяг з води та випрати його у пральній машинці або просто ретельно прополоскати.

Схожі товари