shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Кисневий відбілювач/плямовивідник

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Універсальний кисневий відбілювач/,плямовивідник 70грн/кг Замовляю в понеділок! Кисневий відбілювач, мультифункціональний засіб для чищення! Оригінал Туреччина. Якість перкарбонат натрію підтверджено оригінальним сертифікатом якості заводу виробника, а також паспортом безпеки. На світовому ринку ця продукція не має аналогів, саме цей кисневий відбілювач цінується у всіх країнах Європи, Америки, Африки, Азії і Австралії. А тепер даний продукт є в Україні. Кисневий відбілювач перкарбонат натрію можна застосовувати: для прання, замочування і відбілювання; видалення плям; чищення килимів і оббивки м'яких меблів; миття кухонних поверхонь і посуд; очищення чашок і чайників від кавового і чайного нальоту; обробки внутрішнього простору холодильника; обробки кухонних обробних дощок; миття кахлю; усунення цвілі з плитки, швів, стін; обробки садових дерев'яна дерев'яних і пластикових меблів; обробки дерев'яна дерев'яних настилів і палуб; усунення моху і водоростей з бруківки, покрівлі, цегляної кладки; загальнобудинковий прибиранні будинку. Перкарбонат натрію виробництва AK-KIM KIMYA SAN. VE TIC. A. Ş. - це, ефективна екологічна заміна всіх засобів побутової хімії в будинку.
Для отримання максимального результату при використанні перкарбонат натрію, завжди розводьте розчин окропом (з розрахунку 1-5 столових ложок на 1 літр окропу). Дозування вибирайте від ступеня забруднення тканин або предметів чищення. Для тканин, які можна прати в гарячій воді, розчин можна використовувати відразу після розчинення, для делікатних тканин потрібно почекати поки розчин охолоне до потрібної температури використання.
Основні плюси перкарбонат натрію: посилює дію основного миючого засобу; має відбілюючі і пятновыводящими властивостями; забезпечує ефективну і нешкідливу для довкілля очищення. Перкарбонат натрію чудово підходить для видалення органічних забруднень і плям (бруд, кава, чай, вино, соки, соуси, трава та ін) з тканин, пластику, порцеляни, кераміки, дерева, килимів. Його можна застосовувати і для позбавлення від неприємного запаху (чистка сміттєвих баків, лотків домашніх тварин). Перкарбонат натрію володіє низькою температурою активації процесу відбілювання ~50°С, що особливо ефективно при низькотемпературної пранні, повністю виполіскується, не руйнує структуру тканини.
Мультифункціональне засіб - перкарбонат натрію має ряд переваг:
безпечний для навколишнього середовища; у процесі дії розпадається на чистий кисень, воду і просту кальциновану соду (яка розчиняється у воді і надає воді миючі властивості);
не містить оптичних відбілювачів, фосфатів, хлору, цеолітів, штучних барвників та синтетичних ароматизаторів;
не токсичний по відношенню до тварин, рослин і людині;
можна застосовувати для замочування і прання дитячих речей.

Продавець
sveleba_olya
sveleba_olya
Івано-Франківськ
Була

Ще продаю

Схожі товари