shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Плямовивідник кисневий extra oxy faberlic home

225 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

Артикул: 30027 Вага: 500.0 гр Кисневий плямовивідник Extra Oxy розроблений спільно з німецькою компанією Rohm & Werner* з урахуванням інновацій в області професійних засобів для прання. Створений на основі екологічного кисневого відбілювача і потужного комплексу природних ферментів. - Ефективний для видалення плям різної природи (поту, трави, крові, фруктів, соків, чаю, кави, вина, жирних соусів, харчових продуктів, косметики, зеленки, йоду, масел, смол, гудрону і т. д.) з білих і кольорових тканин. - Мірна ложка всередині. - Не містить барвників та ароматизаторів. - Не містить хлору та фосфатів. - Підсилює дію порошку проти складних і застарілих плям будь-якого типу. - Усуває забруднення навіть при низьких температурах прання. - Підходить для білих і кольорових тканин. - Безпечний для тканини. - Може використовуватися для чищення килимів, оббивки меблів, а також для очищення кухонних поверхонь, чайного і кавового посуду від плям, слідів таніну (чаю) і кофеїну. - Підходить для будинків з септиками. *Rohm & Werner спеціалізується на виробництві професійних – високоефективних концентрованих засобів, що відповідають прийнятим на європейському ринку принципам сталого розвитку та безпеки для людини і навколишнього середовища. Rohm und Werner GmbH є членом A. I. S. E., Міжнародної асоціації миючих і чистячих засобів, що об'єднує відповідальних виробників, таких принципів виробництва з турботою про споживачів і навколишнього середовищі (Хартія 2020+). ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ СКЛАД: - Мінеральне з'єднання з активною формою кисню (перкарбонат - відбілювач на основі кисню) - виводить різні плями, відбілює, усуває жовтизну, володіє дезинфікуючим ефектом. - Мінеральні солі (карбонат натрію і гідрокарбонат натрію) - зв'язують солі жорсткості, пом'якшують воду, створюють оптимальне середовище для високої якості прання. - Органічний амін (активатор відбілювання) - активує дію кисневого відбілювача при низьких температурах прання. - Биоразлагаемые моющие компоненты (ПАВы) - высокая эффективность против жировых пятен, активное удаление общих загрязнений и облегчение их выполаскивания из тканей.
- Природные ферменты (комплекс энзимов) - синергетический комплекс из протеазы, амилазы, маннаназы и липазы для усиленного выведения пятен различной природы.

КАК ПРИМЕНЯТЬ
Не используйте для шерсти и шёлка. Не используйте и не смешивайте с отбеливателем, содержащим хлор. Не применяйте для изделий из алюминия и меди.

Способы применения:

Стирка: добавьте указанное ниже количество пятновыводителя к стиральному порошку или гелю для стирки при загрузке в стиральную машину:
- при использовании с концентрированным универсальным стиральным порошком – 20 г (1/2 объёма мерной ложки);
- при использовании с концентрированным стиральным порошком для цветных тканей и моющими средствами других производителей – 40 г (1 мерная ложка);
для въевшихся и засохших пятен увеличьте дозировку на 20 г (1/2 объёма мерной ложки).

Чистка ковров: добавьте 10 г (1/4 объёма мерной ложки) пятновыводителя к 200 мл горячей воды, нанесите раствор на загрязнённую поверхность или пятно и оставьте на 15-30 минут.

Выведение пятен и замачивание: растворите 40 г (1 мерную ложку) пятновыводителя в 2 л горячей воды. Для лучшего результата используйте воду температурой не менее 60 °С. Перед использованием обязательно проверьте изделие на цветоустойчивость: нанесите раствор на незаметный участок одежды и дайте высохнуть.

Чистка кухонных поверхностей (раковин, плит, керамической плитки): насыпьте порошок на влажную поверхность и оставьте на несколько минут, затем удалите грязь с помощью влажной губки, смойте водой.

Меры предосторожности и условия хранения:

Хранить в недоступном для детей месте. Применять в соответствии с назначением. Тщательно мойте руки после использования. Не ешьте, не пейте и не курите при использовании.

Осторожно! Вызывает серьезные повреждения глаз. Немедленно обратитесь к врачу. При попадании в глаза промыть большим количеством воды в течение 15 - 20 мин. Удалите контактные линзы (при наличии).

Схожі товари