shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Кисневий відбілювач

140 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Білий
Розмір:
  • Onesize

💫ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ КИСНЕВИЙ ВІДБІЛЮВАЧ?💣🔥
‼️Ручне прання: додати у теплу або гарячу воду 1 столову ложку порошку на 3 кг сухих речей.
‼️Прання в автоматичній пральній машині (автомат 5 кг):
💤для кольорових речей і виведення плям – в основний відсік для прального порошку додати 1 ст.л. кисневого відбілювача.
💤для білих речей і отримання ефекту відбілювання – додати 2 ст.л.
💤Прання з замочуванням (для білих речей) – розчинити порошок (1 ч.л. /л) в теплій воді (40 °С) і замочити речі, витримати 40-60 хв і прополоскати. 🚩При замочуванні на ніч – ефект настає при температурі 30 °С.
‼️Для видалення плям з дитячих речей і дезінфекції пелюшок попередньо замочіть їх в гарячій воді з 2-4 ст.л. відбілювача.
‼️Видалення окремих плям на білих речах – намочити водою забруднене місце і посипати невеликою кількістю відбілювача. Почекати 10 хв і випрати річ або потерти пляму і змити водою. 💤Можна приготувати розчин 1 ч.л на літр води і помістити в нього річ . 🚩Якщо забруднення досить сильне – концентрацію відбілювача можна збільшити.
🅾️При замочуванні: одяг в посуді має бути розташований легко,не накладений в плотну (не зтиснутий, не втрамбований).
‼️Виведення плям з кольорових речей – використовуйте лише метод замочування при температурі не вище 60°С. ☝️Пам’ятайте, перед пранням кольорових речей необхідно впевнитись в стійкості фарби. Для цього випробуйте його в малопомітному місці або на шматочку тканини, який додається з етикеткою до готового виробу.
‼️‼️ПОБУТОВЕ ВИКОРИСТАННЯ:👍
‼️Миття підлоги і поверхонь – (не використовувати на лінолеумі, лакованих, фарбованих, полірованих поверхнях та алюмінії) – розчинити (максимум 1 ст.л/л води), мити підлогу і поверхні на кухні, в ванній.
‼️Чищення керамічної плитки – нанести розчин 1:10 відбілювача і теплої води, почистити і змити.
‼️Дезінфекція туалетів – 2-3 ст.л розчинити в 1 л гарячої води, охолодити і вилити в унітаз. Через 15 хв спустити воду.
‼️Каструлі, посуд і пригорілий жир – насипати кисневий відбілювач на дно посуду і залити невеликою кількістю киплячої/гарячої води. Залишити на кілька годин або на ніч, потім змити під проточною водою.

Схожі товари