freeleopard
Всі категорії
Додати товар
Каталог
freeleopard

Подвеска фен-шуй фен шуй три монеты с кисточкой, символы

25 грн
Стан: Дуже хороший
Колір:
  • Червоний
  • Золотистий
Розмір:
  • Onesize

Подвеска с кисточкой *Три монеты* фен-шуй для богатства.
Цветовая гамма: красный, золотой, монеты под бронзу.
Размеры: длина 27 см, диаметр монет 2 см. Монеты расположены в линию.

Три монети, з'єднані разом, символізують єдність Землі, Неба та Людини. Вони також є символом трьох джерел достатку: несподіване надходження грошей,
зароблені гроші звичайним способом і нетрадиційним способом. Три монети фен-шуй - це магніт, який притягує до Вашого життя процвітання.

Секрети використання трьох монет:

1. Перед використанням трьох монет, зробіть процедуру очищення, для цього покладіть монети на три доби у підсолену воду.

2. Щоб монетки працювали на Вас, розміщуйте їх у зоні багатства. Крім того, їх можна покласти в гаманець, червоний конверт, можна повісити на "грошове дерево" або покласти під нього. Покладіть кілька монет у холодильник (це символ достатку їжі в будинку), повісьте на комп'ютер. Ви можете підключити свою неприборкану фантазію і придумати самі, де ці монетки можуть принести користь. А сенс в одному - ви наповнюєте свою свідомість та підсвідомість енергією грошей. Це неодмінно принесе користь у реальному житті.

3. Для того, щоб гроші прагнули у Ваш будинок, покладіть під килимок біля вхідних дверей три монетки. Треба пам'ятати у тому, що монети би мало бути розташовані " чоловічою стороною " - стороною янь до верху, тобто. чотирма ієрогліфами до верху.

Схожі товари