Всі категорії
Додати товар

Продавець цієї речі Була На Шафі більше 30 днів тому

Великий чорний ловець снів "вовк" | ідеальний для декору стіни | витончений і сучасний декор

2700 грн
Опис

Зачаруйте свій домашній простір із нашим унікальним великим чорним ловцем снів "Вовк". Цей витончений аксесуар є не тільки прекрасним декоративним елементом, а й символічним оберегом, що відлякує погані сни та залучає позитивну енергію до вашого житла.

Характеристики продукту:

Діаметр основи: 34 см
Загальна довжина: 83 см
Особливості дизайну:
Цей ловець снів має великий чорний обід, на якому зображено силует вовка, який виє на місяць. Композиція доповнена сріблястими акцентами та чорними пір'ямами, що забезпечують глибину та текстуру декору.

Ідеальний варіант для:
Цей ловець снів ідеально підійде для віталень, спалень чи робочих просторів, додаючи нотку загадковості та природної краси до будь-якого сучасного або традиційного інтер'єру.

Ідея для подарунка:
Шукаєте оригінальний подарунок? Великий чорний ловець снів "Вовк" стане чудовим вибором для тих, хто цінує унікальний дизайн та естетичне наповнення свого дому.

Екологічність та відповідальність:
У виробництві цього ловця снів використовуються якісні матеріали, що є екологічно чистими та безпечними для навколишнього середовища.

Замовляйте зараз:
Не пропустіть можливість додати цей винятковий елемент декору у свій інтер'єр або зробити значущий подарунок близьким. Великий чорний ловець снів "Вовк" гарантовано принесе красу та гармонію у ваше життя.

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
  • Сріблястий
Розмір:
  • Onesize