Всі категорії
Додати товар

Електричне простирадло lux 75×155 см односпальне (кольоровий м...

890 грн
Опис

Виробник: @***
Тип: Ковдри

Кілька примірників у наявності

Турецькі електропростирадла *** - це відмінне співвідношення ціни та якості!
Чому вони кращі за інші, аналогічні вироби?
1. Перше, і найголовніше, це те, що в турецьких електропростирадлах *** використаний спіральний нагрівальний елемент, який вививають навколо склонитки, що, у свою чергу, забезпечує відмінні нерозривні характеристики, «пружинний» ефект і додаткову ізоляцію нагрівального елемента.
2. Сам нагрівальний елемент покритий високоякісним силіконом, що унеможливлює пересихання та тріскання ізоляції при нагріванні та охолодженні.
3. Надійний та зручний регулятор потужності на три положення, а у двоспальних електропростирадлах, він з можливістю включення вимикання двох половин окремо, для вибору найбільш оптимального температурного режиму.
4. Особливий зносостійкий матеріал, що має наступні функціональні характеристики: не накопичує в собі статичної електрики, легкий, «дихає», швидкосохнучий, чудово зберігає свою форму і не вимагає спеціального догляду.
5. Системи індивідуального обігріву - електропростирадла, які вже давно і успішно використовують країни Європи в холодні пори року (Італія, Іспанія, Німеччина, Туреччина тощо) де, власне, вони і виробляються. Електропростирадло - це надійний, якісний виріб для кожного будинку.
6. Електропростирадло забезпечує м'який, рівномірний розподіл тепла по всій поверхні виробу, що добре впливає на кровопостачання організму, та сприяє міцному спокійному сну.
7. Також вони ефективно використовуються при болях у спині, ревматизмі, остеохондрозі, радикуліті та інших захворюваннях, що вимагають впливу тепла.

Виробник: @***
Кількість температурних режимів: 2

Вага: 1.2 кг
Вид: Односпальні
Можливість прання: Немає
Гарантія: <b>6 місяців</b> офіційної гарантії від виробника
Матеріал: Поліамід
Харчування: Від мережі
Країна-виробник товару: Туреччина

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Другой

Схожі товари