shafa_logo
Всі категорії
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Машинка для видалення катишків nova 2002 електрична 5 w / від мережі 220в

220 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Рожевий
Розмір:
  • Onesize

Електрична машинка Nova 2002 потужний та ефективний засіб для видалення катишків та ворсу з будь-якого типу одягу, допоможе зробити Ваш одяг охайним та ідеальним для подальшого носіння.

Машинка для видалення катишків має простий принцип роботи: при проходженні поверхні машинкою катишки акуратно збриваються гострими лезами і потрапляють у прозорий контейнер, з якого потім видаляється.

Машинка для зняття катишок використовується на різних тканинах: бавовні, синтетиці, шерсті, трикотажі. Для досягнення найкращої якості обробки кладіть речі на рівну горизонтальну поверхню. Увімкнувши машинку для зрізання катишків повільно ведіть нею по поверхні тканини, дотримуючись обережності біля фурнітури та швів. Після такої обробки усі речі будуть як нові.

Примітка: для нормальної роботи машинки для видалення катишків необхідно очищати резервуар для сміття при заповненні його на 80%, чистити машинку після кожного використання, зберігати в сухому місці, не допускати попадання вологи, зберігати в недоступному для дітей місці.

Технічні характеристики:

Матеріал: пластик + нержавіюча сталь

Потужність: 5 Вт

Джерело живлення: мережа 220 В.

Комплектація: машинка для видалення катишок, щіточка для чищення.

Схожі товари