shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Універсальна міцна подвійна підлогова пересувна стійка для одягу double-pole 8006

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
  • Сріблястий
Розмір:
  • Onesize

Телескопічна стійка, вішалка для одягу і взуття – Double Pole Clothes Horse Розміщення речей в квартирі, а в особливості в квартирі невеликого розміру, справа непроста, є всього декілька варіантів при яких кількість вільного місця залишається більше – це або вбудований шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Представляємо Вам зручний і вигідний спосіб розміщення якщо не всіх необхідних речей – Стійка для одягу – Double Pole Clother Hose. Удобная и достаточно большая стойка для одежды Double Pole Clother Hose имеет в размерах (средних) – 160х75х42 см, и это не предел. Стойка полностью сборная, и ее можно удлинить и сделать выше, либо же сделать уже или ниже.
Так как стойка для одежды Double Pole Clother Hose полностью сборная, и к тому же без единого болта, винта или шурупа, собрать и разобрать ее, при необходимости, не составит большого труда и времени, в среднем на сборку уйдет не более 20-30 минут (если не спешить). Все трубки стойки скрепляются при помощи больших пластиковых зажимных замков.
Трубки стійки Double Pole Clother Hose виготовлені з алюмінію і покриті захисною фарбою оливкового кольору, порожнисті всередині, тому стійка навіть в збірці буде важити не більше 1,5 кг. Пластикові заглушки на кінцях випирають труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадкове падіння одягу, якщо вона буде просто накинута на стійку. Великим плюсом стійки для одягу Double Pole Clother Hose є наявність невеликих коліщаток, завдяки яким Ви зможете пересунути стійку навіть повністю завішену одягом. Стійка Double Pole Clother Hose виконана як би двоповерховою, для впорядкування та нормального, компактного, розміщення одягу на ній. Бічні поперечні планки зручні для розміщення на них, допустимо, випрасуваних штанів. Краще всього для стійки використовувати вішалки, так одягу можна розмістити в рази більше. Переваги стійки для одягу Double Pole Clother Hose: Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу; Компактна, в глибину, для збереження простору; Має легкий вага; Легка і досить швидка збірка; Не потребує використання додаткових інструментів (тільки руки); Завдяки коліщаткам – легко транспортується навіть завантаженої; Подвійна стійка; невеликі Поперечні перекладини; У нижній частині стійки – невелика поличка для взуття; Пластикові заглушки на труби.


Комплектация стойки для одежды Double Pole Clother Hose:
6 больших труб, диаметром 25 мм;
4 средних труб, диаметром 22 мм;
2 малых трубы, диаметром 19 мм;
6 маленьких коротких трубочек, диаметром 22 мм;
2 ножки-стойки (пластиковые);
4 колеса (крепятся по-желанию);
8 Т-образних креплений;
4 заглушки;
Картонная коробка для переноски и хранения
Габаритные размеры:
Ширина: 75 см.
Глубина: 42 см.
Высота: 160 см.
Вес: 3.5 кг.

ТОП оголошень

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Схожі товари