Всі категорії
Додати товар

Дерев'яна підставка органайзер для ручок кредиток телефона iphone планшета смартфона...

575 грн
Опис

EW-8 Аксесуар «Підставка для планшета та смартфона»
Уже неможливо уявити робочий стіл без органайзера, який чудово вписується у будь-який інтер'єр! Якщо зазвичай на Вашому столі немає місця для планшета, смартфона, стікерів, скріпок, ручок та олівців, окулярів та інших дрібниць - цей органайзер буде чудовим рішенням для впорядкування всіх вищезгаданих дрібниць та гаджетів.
Функціонал та форм-фактор цього аксесуара дозволяє йому виглядати дуже круто! Тепер Вам не доведеться шукати все, що зазвичай так легко втратити на робочому столі – для цього завжди буде відповідне місце на органайзері, а вдале розташування Ваших гаджетів: смартфона та планшета – залишить їх завжди у Вас на очах. Ця підставка буде чудовим подарунком для чоловіка чи дівчини будь-якого віку та професії.
Ідеально підходить для пристроїв завтовшки від 6 мм до 10.5 мм. Довжина пазів - 90 мм та 170 мм.

Розмір: 315x123.5x18 мм.

Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.

Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Призначення: Для паперів
Призначення: Для книг
Призначення: Для навушників
Призначення: Для ноутбука
Призначення: Для очок
Призначення: Для планшета
Призначення: Для телефону
Призначення: Для прикрас
Призначення: Для квітів
Призначення: Для годинника
Матеріал: Дерево
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари