Всі категорії
Додати товар

Дерев'яна попільничка із деревини дуба аксесуар для паління куріння сигарет цигарок...

1045 грн
Опис

LA-4 Дерев'яна попільничка із дуба «Човен»
Представляємо Вам серію попільничок із деревини дуба з латунним листом в основі виробу. Завдяки використанню дуба в якості матеріалу попільничка максимально довго зберігатиме свій зовнішній вигляд і не псуватиметься від впливу горіння сигар і сигарет, а лист металу в основі збереже нижню частину попільнички від сигарети, що впала або забута.
У людини, котрій куріння є невід'ємною частиною життя, має бути персональна (а краще - іменна з гравіруванням) попільничка на столі, щоб підкреслювати імідж і образ серйозної людини.
Ми виробляємо 5 різних форм попільничок («НЛО», «Вежа», «Квадрат», «Човен», «Фортеця»), тому Ви можете обрати саме ту, яка Вам сподобається найбільше!
Персоналізоване гравірування (це може бути фамільний герб, логотип, просто текст або чорно-біла фотографія) на дереві або металі зробить цей виріб дуже душевним та близьким тій людині, хто це отримає (можливо зробити малюнок на металі, тильній стороні виробу або на будь-якій плоскій грані попільнички).
Зовнішній розмір виробу: 124х92х32 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Щодня надсилаємо замовлення Укрпоштою (безкоштовно від 1000 грн) або Новою Поштою (безкоштовно від 2000 грн).
Матеріал: високоякісна оброблена деревина дуба, просочена натуральною олією, латунь.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Вид: Попільничка

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий

Схожі товари