Всі категорії
Додати товар

Чотки 7 чакр натуральний камінь 108 намистин з вузлами d 8мм синя кисть

1390 грн
Опис

Чотки з 108 намистин для медитації, читання молитов, мантр або використання як гарної прикраси. Чакральні вироби використовують із гармонізації енергетичних центрів людини. Кожен із семи каменів у чотках відповідає за кольором і вібраціями однієї з чакр. Для чоток використані намистини коричневої Яшми, червоної Яшми, Тигрового ока, Мохового агату, Варісцита, Содаліта, Аметиста і гарна шовковиста китиця. Діаметр бусин 8мм, коло чоток приблизно 95 см. Між бусинами зав'язані вузлики, завдяки чому вони прослужать набагато довше.

Чітки ручної роботи найвищої якості.

Метафізичні властивості каменів:

Коричнева Яшма приносить енергію успіху в роботі чи бізнесі, допомагає з творчою візуалізацією. Як і усі Яшми, це захисний камінь.

Червона Яшма – потужний стабілізуючий камінь, що створює баланс та благополуччя. Згодом Червона Яшма може збільшувати життєву енергію, покращувати пам'ять. Цей камінь стимулює базові чакри, очищує їх та активує. Червона яшма має високу вібрацію для духовної дисципліни, що допомагає бути уважним під час молитви і споглядання.

Тигрове око - це захисний камінь, він показує, як правильно використовувати свої сили, допомагає досягти цілей, розпізнаючи внутрішні ресурси і закликаючи до ясності намірів. Це чудовий камінь для іспитів та важливих зустрічей. Тигрове око підвищує почуття самоповаги, долає звичку самокритики та стимулює творчість. Тигрове око працює з трьома нижніми чакрами, врівноважує Інь та Ян.

Моховий Агат - це камінь камінь багатства, що приваблює достаток, має заспокійливі властивості.

Варісцит - це міцний камінь, що заземлює. Вважається, що сила варисциту може допомогти більшості функцій мозку, таких як навчання, міркування, логіка та здоровий глузд. Це чудовий камінь для зняття стресу та занепокоєння. Варісцит посилює почуття радості, миру та гармонії.

Содаліт поєднує логіку та інтуїцію. Цей камінь стимулює шишкоподібну залозу, третє око та допомагає при глибокій медитації. Содаліт допомагає вам залишатися вірними собі та бути здатними постояти за себе та свої переконання.
Він заспокоює розум і дозволяє легко засвоювати нову інформацію у довготривалій пам'яті.

Аметист – надзвичайно потужний захисний камінь, його використовують для очищення та зв'язку з духом, він допомагає загострити розум та зосередитися. Аметист знімає стрес і напругу, заспокоює дратівливість, розсіює гнів, страх і занепокоєння, усуває смуток та розчиняє негатив. Аметист називаю каменем обмежень, він допомагає позбутися залежностей та шкідливих звичок.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари