Всі категорії
Додати товар

Відьмина пляшка "любов і гармонія"

200 грн
Опис

Відьмина пляшка «Любов і гармонія» - ваше рішення проблеми сімейних сварок і непорозумінь з близькими! Поверніть в свій дім взаємоповагу і злагодженість!
Відьмина пляшка – старовинний талісман і оберіг, який відьми споконвік виготовляли аби захистити його власника від магічного негативу, пристріту, чужих заздрощів і іншого, а також привертати в його життя різноманітні блага.
Пляшечка «Любов і гармонія» створена аби ви змогли повернути в дім добробут і спокій, налагодити відношення між членами сім’ї та подружжям, відновити в домі атмосферу затишку і міцного сімейного кола.
Всі компоненти відьминої пляшки ретельно підібрані, заговорені і наділені силою необхідною для виконання її персональної задачі. До складу пляшечки входять сушені трави, спеції та ефірні олії.
Після придбання і отримання відьминої пляшечки вам потрібно буде додати свій біологічний матеріал до її складу (шматочка нігтя чи волосини буде достатньо) і прочитати слова замовляння, які ви отримаєте разом із нею.
Все. Талісман готовий до роботи. Рекомендується носити пляшечку при собі для постійного ефекту. Невеличкі розміри виробу це дозволяють.
Не забувайте – маленьке диво завжди поряд! ;)
Термін роботи відьминої пляшки – 1 рік.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари