Всі категорії
Додати товар

Тигрове око, чотки із синього тигрового ока, чотки на 108 намистин, мала 108

1250 грн
Опис

Чудові чотки з тигрового ока синього кольору на 108 намистин.

Синє тигрове око – маги та літотерапевти вважають, що це камінь з унікальними магічними та лікувальними властивостями, який часто використовується в медитативних практиках.
Магічні властивості синього тигрового ока давно помітили маги та шамани. Властивості тигрового ока пов'язані з його здатністю створювати захисний бар'єр довкола свого власника. Цей камінь вважається каменем стійкості та впевненості, допомагаючи своєму власнику долати перешкоди та здобути внутрішній спокій. Синє тигрове око також сприяє розвитку інтуїції та ясновидіння, що робить його цінним інструментом для медитації та магічних практик.
Цей камінь також відомий своєю здатністю посилювати комунікацію та сприяти ясному спілкуванню. Він допомагає покращити здатність висловлювати свої думки та почуття, а також покращити розуміння навколишнього світу. Синє тигрове око сприяє зміцненню психічного добробуту та зменшенню тривожності, що робить його відмінним інструментом для тих, хто прагне набути внутрішнього спокою та гармонії, а також зняти напругу та стрес. Цей камінь здатний заспокоювати розум, зменшувати відчуття тривожності та стимулювати внутрішнє лікування.

Діаметр намистин 8мм.
Усього каменів 108шт.
Чотки та браслети ручної роботи виконую на замовлення також з інших каменів. Для більшої міцності на ваше бажання можемо додати ювелірний трос.
Термін виготовлення 1-3 дні.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари